Ballina Autorët Postime nga Shqip Press

Shqip Press

2973 POSTIME 0 KOMENTET

Lajme

Rashit Qalaj: Askush nuk mund të veprojë kundër ligjeve të Kosovës në asnjë pjesë...

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Rashit Qalaj, ka thënë në edicionin e lajmeve qendrore në T7 se Policia e Kosovës...

Abdixhiku: Po të mos ishte karantina do të kishim shpërthim të pandemisë

Ministri i Infrastrukturës dhe Ambientit Lumir Abdixhiku, ka folur për karantinën e vendosur nga Qeveria e Kosovës në Qendrën Studentore në Prishtinë

AGK i bën thirrje drejtuesve të RTK-së t’i ndërpresin masat selektive ndaj gazetarëve

Asosacioni i Gazetarëve të Kosovës i ka bërë thirrje transmetuesit publik që të mos përdorë standarte të dyfishta ndaj punëtorëve të vet.