Ballina Autorët Postime nga Shqip Press

Shqip Press

3672 POSTIME 0 KOMENTET

Lajme

Nasim Haradinaj kundër Shkumbin Demalijat që e quajti manekin të luftës Rexhep Selimin

Nënkryetari i OVL-UÇK-së, Nasim Haradinaj i cili është i ftuar në emisionin “Frontal” në T7 ka thënë se në luftë nuk ka...

Reçica takim lamtumirës ambasadorin O’Connell

Ministri në detyrë i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica priti sot në takim lamtumirës ambasadorin e Mbretërisë së Bashkuar në Kosovë,...

Nitaj: Dukagjini s’është Metohi, PO autostradës

Deputeti i AAK’së, Muharrem Nitaj ka shkruar në Facebook se është pro ndërtimit të autostradës së Dukagjinit dhe se kundërshtarët e këtij...