Bashkëshorti i Almeda Abazit ‘dridh’ rrjetin me foton e fundit

0
12

Tolga Sayismanin do e shohim me një serial të ri nga shtatori.

Tolga Sayisman është i njohur për publikun shqiptar nga lidhja e saj me shqiptaren Almeda Abazi dhe nga serialet që ka marr rol e që janë shumë shikuara edhe në trojet shqiptare.

Aktori turk ka njoftuar më parë se nga ky shtator publiku mund ta shohin në një serial të ri, ku ky do ketë paraqitet në rolin e boksierit.

Tolga pak më parë publikoi një foto nga skenat e serialit që titullohet ‘Kampion’ dhe fiziku i tij ka shtyrë shumë femra të komplimentojnë aktorin në postimin e bërë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here