Bleonah merr urimin më të bukur nga babai

0
6

“Urime ditëlindja e 18 zemra e babit edhe 100! Të don babi shumë e inshalla pret edhe shumë tjera të lumtura e me shëndet bashkê me neve. Krenaria e jonë!”. Ky është urimi i bukur që vjen për yllin shqiptar e njohur shumë edhe në Suedi, Bleonah. Ajo sapo ka mbushur 18 vjeçe dhe këto fjalë zemra janë shkruar nga babai i saj që e shoqëron kudo e ngado vajzën e tij me zërin dhe stilin unik. Vetë këngëtarja ka kpmemtuar në këtë postim të babait të saj duke e falenderuar. Edhe 100 Bleonah edhe nga ne tashmë presim ndonjë super projekt muzikor.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here