Ballina Fashion

Fashion

From festivals in Florida to touring Dracula’s digs in Romania, we round up the best destinations to visit this October. As summer abandons Europe again this October, eke out the last of the rays and raves in Ibiza, where nightclubs will be going out with a bang for the winter break. When the party finally stops head to the island’s north.

Asnjë postim për tu shfaqur

Weather

Lajme

Thaçi e Veseli në takim me ambasadorët, vonohet mbledhja e Kryesisë së Kuvendit

Takimi i Kryesisë së Kuvendit ende nuk ka filluar, pasi kryetari i Kuvendit Kadri Veseli është në takim së bashku me presidentin Hashim Thaçi...

Ivanoviqi varroset nesër në Beograd, në Veri do të jetë ditë zie

Nga orët e vona të djeshme, gjatë natës dhe sot herët, numër i madh qytetarësh nga pjesa veriore e Mitrovicës, por edhe nga pjesë...

Freedom House: BE-ja tolerojë Vuçiqin për të shtypur opozitën dhe mediat

Organizata “Freedom House” me seli në Shtetet e Bashkuara të Amerikës në raportin e saj të përvjetshem të lirisë në botë ka konstatuar se...