Asnjë postim për tu shfaqur

Lajme

Nasim Haradinaj u tërheq vërejtjen Ramush Haradinajt e Rexhep Selimit

I ftuar në emisionin “Frontal” këtë të martë është nënkryetari i OVL-UÇK-së, Nasim Haradinaj. Ai duke folur për përplasjet...

Nasim Haradinaj kundër Shkumbin Demalijat që e quajti manekin të luftës Rexhep Selimin

Nënkryetari i OVL-UÇK-së, Nasim Haradinaj i cili është i ftuar në emisionin “Frontal” në T7 ka thënë se në luftë nuk ka...

Reçica takim lamtumirës ambasadorin O’Connell

Ministri në detyrë i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica priti sot në takim lamtumirës ambasadorin e Mbretërisë së Bashkuar në Kosovë,...