Ja shenja e horoskopit që paragjykohet më shumë! Mësoni 10 stereotipet që janë 100%...

Luani është një nga shenjat më të keqkuptuara të zodiakut, falë stereotipeve të mëposhtme që në fakt janë tërësisht të gabuara. Mund të duken...

Ju gënjejnë! Mos i besoni këtyre 5 shenjave të zodiakut kur thonë: ‘Nuk kthehem...

Shenja në të cilën ndokush është lindur deri në një masë përcakton karakterin, madje edhe sa është romantikë në dashuri, në aventura, sa është...

Bëni shumë kujdes: Ju prezantojmë me 5 shenjat më xheloze të zodiakut!

Ku ka dashuri, ka dhe xhelozi’, është një ndër shprehjet më të famshme që e dëgjojmë shpesh, por a qendron e gjithë e vërteta...

Nuk kanë mëshirë, këto janë tre shenjat e horoskopit me shpirtin më të lig

Çdo njeri ka një anë të errët që e shfaq në situate të caktuara të jetës. Mirëpo ka disa njerëz që janë të mbushur me...

5 shenjat xheloze të horoskopit që do t’ua ”nxijnë” jetën

Aty ku ka dashuri, ka edhe xhelozi, por në rastin e 5 shenjave të mëposhtme të horoskopit xhelozia mund të shndërrohet dalëngadalë në një...

7 shenjat e zodiakut më të vështirat për t’u kuptuar!

Shenjat që dashurojnë lirinë Më e vështirë për t’u kuptuar është Shigjetari. Më e vështirë se kjo mund të jetë vetëm një përpjekje për t’u...

Horoskopi mujor qershor 2019/Zbuloni surprizat që do të kenë 12 shenjat e zodiakut këtë...

DashiNëse do dini si të silleni gjatë këtij muaji keni për të pasur shumë sukses. Merrini vetë në dorë frenat e jetës...

Ka gra që kanë një shqisë të gjashtë, e cila nuk gabon kurrë

Burrat gënjejnë. E kanë bërë ngaherë. E bëjnë mbi të gjitha kur janë në vështirësi dhe po zbulohen. Gënjejnë për vonesat, për situatën ekonomike,...

Shenjat më të FUQISHME të zodiakut … A jeni edhe ju mes tyre?

Më poshtë janë 4 shenjat më të fuqishme të zodiakut. Lexoni për të parë se çfarë i bën ata aq të fortë. Shenja e Dashit...

Ja cila shenjë ju tërbon në shtrat

Marrëdhënia në çift padyshim është një ndër marrëdhëniet më të veçanta që njerëzit krijojnë, por si çdo marrëdhënie edhe ajo ka peripecitë e saj,...

Lajme

Vetura lukzose e parkuar në hapësirën e gjelbëruar publike

Në Prishtinë mund ta parkosh veturën ku të duash dhe si të duash. Kryeqyteti i Kosovës vazhdon të jetë...

Pas deklaratës se nuk do ta ndërpresë kontratën e Devollëve, VV i ja ngjet...

Lëvizja Vetëvendosje ka kërkuar që të ndalet kontrata me kompaninë për homologimin e veturave “Eurolab”, e cila është në pronësi të biznesmenit...

Lekaj e paralajmëron Konjufcën: Do të përballësh me drejtësinë

“Ne veprojmë sipas ligjit dhe për punët tona japim përgjegjësi kudo dhe kurdo.Ndërsa, të gjithë ata që përdorin shpifjet dhe denigrimet e...