Kush është shenja e horoskopit që e duan të gjithë?

Ujori është shenja e horoskopit që e duan të gjithë. Kjo për shkak të cilësove që zotëron. Pavarësisht pengesave në punë, Ujori është një shenjë që...

Horoskopi: Armiku më i keq i çdo shenje zodiakale

Ne nuk mund të shkojmë mirë me të gjithë, secili prej nesh sigurisht ka një person që thjesht nuk e honeps dot. Çdo shenjë ka...

Këto shenja horoskopi kanë probleme me higjenën

Rroba të shpërndara në të gjitha cepat e shtëpisë, këpucë të palara që prej dimrit të shkuar, çentro të ngrira në niseshte e deri...

Horoskopi 07 Maj

Dashi Sot, dashuria është favorizuar nga një Venus i shkëlqyer që ju jep emocione të forta. Marrëveshje e mirë me të dashurin/ën për çiftet, por...

Njihuni me tre seriozët më të mëdhenj të horoskopit

Mesa duket janë 3 shenja të horoskopit që në shumicën e rasteve e marrin çdo gjë serozisht. Kjo ndikon edhe në marrëdhëniet e tyre me...

Shenja misterioze e horoskopit: sa shumë sekrete në shtrat

“Cila është shenja jote e horoskopit?” Kjo nuk është e thënë të jetë pyetja e parë që të bëhet sa herë je në takimin...

Assesi nuk pajtohen: Këto gjashtë shenja të horoskopit kurrë nuk do të jenë të...

Ujori e do fuqishëm lirinë dhe ndihet i penguar nga Gaforrja – e cila vazhdimisht kërkon dashuri dhe kujdes. Disa kombinime të shenjave të horoskopit...

Horoskopi – 2 maj 2018

Dashi Prilli ju ka lënë kujtime të bukura. Por as maji nuk do t’ju nisë keq, veçanërisht për sa u takon çështjeve profesionale dhe atyre...

Ja si dashurojnë njerëzit sipas shenjës së Horoskopit

Bazuar në shenjën e horoskopit të një burri apo një gruaje, ne mund të studiojmë sjelljen e tij/saj kur ai/ajo bie në dashuri. Ka nga...

Paskeni dasmë: Astrologe Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi për martesë

Astrologe Meri njofton se asteroidi “Ira” që ka të bëjë me martesën do të ngjyroset me tendencën e shërimit të traumave në marrëdhëniet bashkëshortore. Sipas...

Weather

Lajme

Gjykatësi i Kushtetueses keqpërdori mijëra euro, kontrabandues i naftës e mallrave tjera në Serbi

Më 28 maj të 2007, Prokuroria Speciale në Beograd kishte ngritur aktakuzë ndaj 28 personave përfshirë edhe Radomir Llabanin, i treti për nga pesha...

Veseli në Tiranë: E ardhmja demokratike e rajonit në BE, varen nga të kuptuarit...

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli sot ishte pjesë në ceremoninë e lutjeve të mëngjesit në Tiranë. Veseli thotë se si në të kaluarën,...

Lumezi thotë se e gjithë dosja e Astrit Deharit ka shkuar në Zvicër

Rasti i ish- aktivistit të Vetëvendosjes, Astrit Deharit, që ndërroi jetë në burgun e Prizrenit, tashmë është dërguar për superekspertizë në shtetin e Zvicrës,...