Horoskopi 15 Janar

Dashi Dite mjaft premtuese kjo e sotmja për te dashuruarit. Do e vlerësoni shume përkrahjen qe partneri iu ka dhënë kohet e fundit dhe do...

5 shenjat e horoskopit që kanë lindur për të qenë të suksesshme dhe të...

Nëse disa njerëz janë me fat, disa të tjerë kanë shumë të zhvilluar intuitën ! Janë tiparet e karakterit ato që na bëjnë unik...

Parashikimi i yjeve për javën në vazhdim, ja shenjat më me fat

HOROSKOPI PER JAVEN 15-21   Dashi Ndonjëherë mjafton pak kurajë për të pasur forcën e nevojshme për të ndryshuar gjithçka. Ditën e mërkurë Hëna do të ndriçojë...

Lidhjet e reja të hënës, Meri: Kujdes kjo shenjë! Mos bëni punë të fshehta...

*Parashikimi Astrologjik dt 12 Janar, nga Meri Shehu   MOMENTE KRIJUESE   Sot lidhjet e hënës janë në diagonalen Luan Ujor duke ndikuar në përmbysjen e situatave drejt...

4 shenjat e horoskopit që kursejnë më shumë. Nuk e lëshojnë lehtë paranë!

Shenjat e horoskopit, përveç karakterstikave të ndryshme, kanë edhe pjesën e parave. Lidhja që kanë me paranë, pra menaxhimin ekonomik, është i ndryshëm në çdo...

3 shenjave të horoskopit që do u thyhet zemra këtë vit

Shenja juaj e zodiakut bazohet në datën e lindjes dhe pozicioni i yjeve dhe planeteve atë ditë ndikon pothuajse në gjithçkam në karakterin tuaj,...

Horoskopi 13 Janar

Dashi   Kjo ditë të shkaktojë disa polemika në jetën tuaj në çift, kjo për shkak se kohët e fundit nuk i keni kushtuar vëmendjen e...

Horoskopi 12 Janar

Dashi   Ndonjëherë rrezikoheni përmes komunikimit tuaj aspak të mirë dhe të pakëndshëm, por ju e dini që partneri/ja juaj ju toleron gjithmonë. Bëni mirë që...

Parashikimi i ri/ Puna, paratë, shëndeti dhe dashuria në 2018, ja çfarë parashikon horoskopi...

DASHI   Jeni padiskutim protagonistë të një viti intensiv dhe energjik. Plutonin duhet ta konsideroni një aleat dhe një shok shumë të çmuar. Edhe Saturni është...

Horoskopi 11 Janar

Dashi   Zemra për të dashuruarit është e mbushur me emocione dhe do të jetë e vështirë për të folur me ta. Mundohuni të mos e...

Weather

Lajme

Qeveria i jep leje Vuçiqit për të vizituar Kosovën

Qeveria e Kosovës i ka dhënë leje presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq, që të vizitojë Kosovën gjatë fundjavës së ardhshme. Këtë e ka konfirmuar për...

Sholtes: Shfuqizimi i Gjykatës Speciale izolon Kosovën

Intervistë ekskluzive me Igor Sholtes, raportues i posaçëm i PE për Kosovën. Ai kërkon që të mos shfuqizohet ligi për Gjykatën Speciale dhe të...

Haradinaj i huton këshilltarët, ia fut vrap në shesh

Kryeministrin Ramush Haradinaj jemi mësuar ta shohim duke vrapuar në natyrë dhe nëpër bjeshkë Por këtë zanat ai nuk e harron as kur është në...