Horoskopi sot, 8 dhjetor 2018

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Mundohuni ta kaloni këtë të shtunë...

FATI YT SOT, HOROSKOPI 7 DHJETOR 2018

Dashi Do të kërkoni të arrini rezultate mbresëlënëse. Gjatë ditës fati juaj mund të ndryshojë shumë dhe bëhet fjalë për ndryshime pozitive. Ka gjasa t’ju...

3 femrat fatale të horoskopit, me të cilat çdo burrë do të donte të...

Është interesante se si shenja zodiakut mund të thotë aq shumë për personalitetin e dikujt. Nëse keni kohë që jeni në një lidhje dashurie...

Horoskopi i financave për 2019/ Raporti me paratë dhe punën, ja shenjat më me...

Paratë nuk ‘blejnë lumturinë’, por me siguri mund të ndihmojnë ta arrish. Ndaj, le t’i hedhim një sy Horoskopit për të zbuluar se si...

FATI YT SOT, HOROSKOPI 3 DHJETOR 2018

Dashi Mund të takoheni me një person të rëndësishëm sot, që do të ketë shumë interes për ju. Bëni mirë të komunikoni ashtu siç duhet...

FATI YT SOT, HOROSKOPI 29 NËNTOR 2018

Dashi Për ju kjo ditë do jetë e qetë. Nëse tregoheni të logjikshëm dhe të duruar, nuk do hasni probleme. Në dashuri priten zhvillime të...

Je xheloz në çift apo ke besim? Zbuloje përmes shenjës së Horoskopit

Kur bëhet fjalë për marrëdhëniet e dashurisë, është interesant të shohësh sjelljen e partnerëve në rrethana të ndryshme. Horoskopi na ndihmon të kuptojmë sjelljen...

FATI YT SOT, HOROSKOPI 25 NËNTOR 2018

DASHI Neptuni do influencoje se tepermi tek jeta juaj sentimentale dot. Do merrni disa vendime ne cift te cilat do i japin nje tjeter drejtim...

Shenjat e Horoskopit që zgjedhin familjen para shoqërisë

Astrologët kanë renditur shenjat e Horoskopit që zgjedhin familjen para shoqërisë. Dashi: është një mik i mrekullueshëm, por nëse i jep atij mundësinë për të...

FATI YT SOT, HOROSKOPI 22 NËNTOR 2018

Dashi Do të ndiheni mjaft mirë nga ana shëndetësore. Gjithashtu, do të ndiheni edhe mjaft mirë emocionalisht, çfarë do t’ju rrisë besimin në vetvete. Përmirësimi...

Weather

Lajme

Pas Vuçiqit, kosovarët i vërsulen Mogherinit: Ku janë të drejtat tona?!

  Përfaqësuesja e lartë e Bashkimit Evropian në Kosovë, Federica Mogherini ka publikuar para disa ditësh një fotografi në profilin e saj në Facebook, ku...

Fisnik Ismaili tallet me Albin Kurtin: Cërrc, as protesta s’ka ma

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Fisnik Ismali, është tallur me ish-kryetarin e partisë së tij, Albin Kurti. Ismaili përmes një shkrimi  në Facebook ka thënë...

Thaçi nuk flet as për Dialogun e as për Specialen

Një ditë pasi Kuvendi i Kosovës miratoi ligjet që Forcës së Sigurisë së Kosovës i japin mandat ushtarak, presidenti Hashim Thaçi ka bërë homazhe...