Horoskopi javor/ Ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju, 8-14 Janar

DASHI21. mars – 20. prill   Jeta juaj ne çift do jete gjate gjithë kohës e mbrojtur nga yjet këtë jave. Dielli do sjelle ndriçim dhe...

Këto janë shenjat e Horoskopit që do ju shndrisë fati në Shkurt

Mjaftojnë vetëm pak ditë që Janari t’ja lëri stafetën kalendarike Shkurtit, duke shpresuar që mos ti lëri aspak mërzinë karakterizuese të tij. Plot 28...

Ja tre shenjat e Horoskopit që nuk janë ambicioze

Të jesh ambicioz, të jetosh të tashmen, të keshm motivim dhe të kërkosh gjithmonë më shumë nga vetja jote  nuk janë karakteristika që i...

Horoskopi javor/ Shenja më me fat dhe shenja pa fat fare për këtë javë

Horoskopi javor, mësoni renditjen e shenjave , cila është fatlumja Sikurse çdo të dielë astrologu Italian Paolo Fox bën renditjen e shenjave të horoskopit duke...

3 shenjat e horoskopit që bëjnë zgjedhjet e gabuara në jetë. Zbulojini!

Të bësh zgjedhjet e duhura, është më shumë çështje mprehtësie se sa fati. Sigurisht ka edhe fati rolin e tij, por më së shumti...

Nëse ai lë apo jo kokën për ty, këtë ta tregon horoskopi!

Ju jeni në fillimet tuaja dhe ende nuk i keni gjërat e qarta. Doni të dini, troç fare nëse ai “ka rënë brenda me...

Ja 4 shenjat e horoskopit që flenë më pak se të gjithë

Midis shenjave të horoskopit 4 prej tyre janë ato që flenë më pak, jo se nuk e dinë sesa i rëndësishëm është gjumi, por sepse...

Horoskopi i dashurisë për muajin mars, këto shenja janë më fatlume

Shumë prej nesh mund të kërkojnë vite me rradhe që të kuptojnë përse një dashuri nuk zhvillohet sic duhet. Një horoskop i dashurisë mund t’ju...

Këto janë shenjat e horoskopit me të cilat as mos guxoni të krijoni konflikt

Sipas astrologjisë, disa shenja janë më agresive se të tjerat. Dashi   Dashi është i njohur për kokëfortësinë, impulsivitetin dhe agresivitetin e tij. Nëse keni një konflikt,...

Horoskopi i pranverës, ja çfarë parashikojnë yjet për ju

Si do ta përballojë stinën e pranverës shenja juaj zodiakale? Yjet kanë bërë disa parashikime përsa i përket kësaj jave, e cila gjithashtu i thotë...

Weather

Lajme

VV dhe Policia ia ndalojnë hyrjen në NPB, kryeshefit Hajdar Hoxhës të PSD’së

Kanë vazhduar përplasjet në mes të Lëvizjes Vetëvendosje (VV) dhe Partisë Socialdemokrate (PSD) për Ndërmarrjen Publike Banesore në Prishtinë. Ushtruesit të detyrës së Kryeshefit...

Ky është gazetari serb që po e kërkon Vucic, jeton në Kosovë

Ivan Maksimovic’it, gazetar serb që jeton në Mitrovicën Veriore, i ka dalë problem me ligjin pasi ndaj tij është ngritur aktakuzë në Beograd. Por Maksimovic...

16 arsye për të vizituar Kosovën sipas ‘Sweedishnomad’

Kosova është një vend i vizituar nga turistët e huaj por jo në masë të madhe. Por ueb-faqja, swedishnomad ka realizuar një shkrim të...