Ja kush janë shenjat e horoskopit që do të sakrifikonin karrierën për familjen

Më poshtë do të zbuloni shenja e horoskopit që do të sakrifikonin gjithçka nga karriera e tyre për familjen.   Peshorja   Peshorja është shenja më harmonike e...

3 shenjat e horoskopit që bëjnë zgjedhjet e gabuara në jetë. Zbulojini!

Të bësh zgjedhjet e duhura, është më shumë çështje mprehtësie se sa fati. Sigurisht ka edhe fati rolin e tij, por më së shumti...

“Ndryshime të mëdha para festave”, astrologia e njohur befason me parashikimin e saj

Periudha e fundvitit është më e bukura për pjesën më të madhe të njerëzve, për shkak të atmosferës së festave dhe ngrohtësisë që krijohet...

Nëse ai lë apo jo kokën për ty, këtë ta tregon horoskopi!

Ju jeni në fillimet tuaja dhe ende nuk i keni gjërat e qarta. Doni të dini, troç fare nëse ai “ka rënë brenda me...

Horoskopi i dashurisë për muajin mars, këto shenja janë më fatlume

Shumë prej nesh mund të kërkojnë vite me rradhe që të kuptojnë përse një dashuri nuk zhvillohet sic duhet. Një horoskop i dashurisë mund t’ju...

Ja 4 shenjat e horoskopit që flenë më pak se të gjithë

Midis shenjave të horoskopit 4 prej tyre janë ato që flenë më pak, jo se nuk e dinë sesa i rëndësishëm është gjumi, por sepse...

4 shenjave të horoskopit që do t’u ndryshojë jeta pas eklipsit të super hënës...

Më 31 janar do të përjetojmë një fenomen të rrallë astrologjik, eklipsi i Super Hënës Blu.Termi ‘hëna blu’ i referohet hënës së dytë të...

Femrat që u përkasin këtyre shenjave të horoskopit, janë të ftohta në shtrat

Njerëz bëni kujdes, femrat që u përkasin shenjave të mëposhtme të horoskopit janë shumë të ftohta në çdo aspekt, mundohuni të tregoheni sa më...

Këto shenja horoskopi janë të gatshme për lidhje serioze

Flutura në stomak, netë të tëra pa gjumë, buzëqeshje pa arsye ?? Shumë prej jush do t’i lidhnin këto shenja me dashurinë, ndjenjën më...

Çfarë të prisni nga 2018 bazuar në shenjën tuaj të horoskopit!

Ne të gjithë presim që viti 2018 të jetë më i mirë se ai që po lëmë pas apo jo? Atëherë lexoni më poshtë se...

Weather

Lajme

Profili i ish-kandidatit për kryetar të Prishtinës Genc Meraku, i cili u arrestua sot

Ndejat e Ramush Haradinaj nëpër oda zakonisht kanë atmosferë. Madje kryeministri i Kosovës, dikur komandant i Zonës Operative të Dukagjinit, e ka arsyetuar gjuajtjen...

Komanda e KFOR-it në Bondsteel në duart e serbo-amerikanit, Nick Ducich

Nga kjo e martë udhëheqja e komandës së KFOR-it në Bondsteel është në duart e kolonelit, Nick Ducich. Oficeri amerikan me prejardhje serbe u duk...

Goranëve në Dragash nuk u intereson Demarkacioni

Seanca për Demarkacionin nuk po del të jetë në interes për komunitetin goran në Dragash. Ani pse njëri nga deputetët e grupit parlamentar të Listës...