Janë manipulues dhe me 2 fytyra! Tre shenjat e horoskopit që janë ca të...

Horoskopi sërisht na tregon mbi disa karakteristika, apo edhe sjellje të shenjave të tij. Kësaj rradhe do të shohim cilat janë shenjat me manipulese, ato...

FATI YT SOT, HOROSKOPI 15 TETOR 2018

Dashi Mosrehatia mund t’ju prishë qetësinë, por një miku juaj do t’ju ndihmojë shumë për të zgjidhur problemet. Përpiquni t’i përmbaheni buxhetit tuaj dhe mos...

5 shenjat xheloze të horoskopit që do t’ua ”nxijnë” jetën

Aty ku ka dashuri, ka edhe xhelozi, por në rastin e 5 shenjave të mëposhtme të horoskopit xhelozia mund të shndërrohet dalëngadalë në një...

Mos kini inat fare! Kjo është shenja më e fortë e horoskopit dhe arsyet...

Fuqia e tij e shpirtit, karakteri i fortë, energjia e fuqishme dhe një vullnet i madh, rrallëherë mund të mos tërheqin vëmendjen e dikujt. Më...

Kurrë mos u martoni me këtë shenjë Horoskopi

Ai është një nga shenjat më të keqkuptuara të zodiakut, falë stereotipeve të mëposhtme që në fakt janë tërësisht të gabuara. Mund të duken...

Shenja më e mirë dhe e keqe në shtrat sipas horoskopit

Derisa disa shenja horoskopi mund të lavdërohen me shkathtësinë e tyre në krevat, për të tjerat ky aspekt i jetës nuk është ana e...

Shenjat më të bukura, me tërheqëse dhe elegante të zodiakut!

Ka njerëz që takohen në rrugë dhe krijojnë një magnetizëm të madh ndaj tyre. Astrologët besojnë se ekziston një lidhje e pazgjidhshme mes hijeshës...

Dashuri në pranverë, cilat janë 4 shenjat e horoskopit që së shpejti do të...

Legjenda të lashta tregojnë se çdo person ka një shpirt binjak të cilin do ta takojë herët a vonë. Gjithkush ka dëshirën për të...

Goca, nëse “fiksimi” juaj bën këto 12 gjëra në Instagram, largohuni urgjent nga ai!

Instagrami është padiskutim rrjeti social më i preferuar për të rinjtë dhe jo vetëm në ditët e sotme. Ai është bërë pjesë e pandarë...

Horoskopi 14 Gusht

Dashi Përfitoni nga këto ditë për të shmangur stresin dhe për të rigjetur të gjithë energjitë tuaja. Jeni lodhur shumë kohëve të fundit, ndaj ka...

Weather

Lajme

Statusi i viktimës së dhunës seksuale u njihet 144 personave prej 780’ve sa kishin...

Komisioni qeveritar për njohjen dhe verifikimin e statusit të personave të dhunuar gjatë konfliktit të fundit në Kosovë , deri më tani ka pranuar...

Haradinaj thotë se Ushtria e Kosovës do të jetë si çdo ushtri e botës

  Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka deklaruar se ushtria e Kosovës nuk e ka asnjë element më të vogël në mandat se sa ushtritë...

Dukagjin Pupovci: Prej vitit 2000 KEC ka marrë donacione mbi 10 milionë euro për...

Njëri prej udhëheqësve të një organizate joqeveritare, Dukagjin Pupovci, ka thënë se prej pasluftës deri më tash kanë marrë donacione në vlerë prej më...