Ja cilat janë shenjat që do ti mbushin xhepat plot me para në 2018-n

Ti keni nën kontroll financat tuaja është një gjë e mirë. Horoskopi 2018 sugjeron se si duhet të menaxhojmë financat tona dhe nëse kjo...

Horoskopi 18 Shkurt

Dashi Venusi do ua beje jetën ne çift edhe me te bukur sot. Do ia shprehni pa fund ndjenjat atij qe dashuroni dhe do drithëroheni...

Nëse ai lë apo jo kokën për ty, këtë ta tregon horoskopi!

Ju jeni në fillimet tuaja dhe ende nuk i keni gjërat e qarta. Doni të dini, troç fare nëse ai “ka rënë brenda me...

2 Çiftet perfekte të zodiakut që do të jenë një jetë bashkë

”Dhe ata jetuan të lumtur derisa shenjat e horoskopit i ndanë”, por jo në rastin e dy çifteve të mëposhtëm të cilët duket të...

Xhelozë të sëmurë! Ruhuni nga kjo shenjë e Horoskopit

Domethënë ai i kishte dhënë like në Facebook fotot së vitit 2016 të shoqes së ish-të dashurës? Ka dalë pas pune me kolegen dhe...

Këto janë shenjat e horoskopit me zemrën më të madhe!

Duhet të ndiheni xhelozë! Ata janë më të vëmendshëm dhe të ndjeshëm. Ata ndihmojnë plakat që të kalojnë rrugën, shpëtojnë macen nga pema, japin paratë...

Njihuni me 14 sekretet e mëdha të gaforres

Njerëzit e lindur nën shenjën e Gaforres konsiderohen të errët dhe tepër emocionale, por në realitet nuk është kështu. Ju njohim me sekretet e...

“Medalja e Artë” shkon për Demin, shenja që ngrihet 1000 herë nga goditjet e...

Ku janë “demat”, të mblidhen këtu. Nuk po jua themi që në fillim se jeni kokëfortë, se sido që të jetë puna, as do ta...

Ja kush janë 3 shenjat më përtace të horoskopit

Më poshtë po ju njohim me 3 nga shenjat më përtace të shenjave të zodiakut: DEMI I përkushtohen me shpirt një aspekti të caktuar kur e...

Lutuni që partneri juaj t’i përkasë njërës prej këtyre 4 shenjave të horoskopit. Nuk...

Sipas shenjës së horoskopit, dallohen edhe partnerët që janë më besnikë. Bëhet fjalë për: demin, akrepin, bricjapin dhe peshqit. 1. Demi Kjo shenjë quhet ndryshe, shenja e dashurisë...

Weather

Lajme

Ditët në vijim me mot të vranët dhe shi

Ditëve në vijim mot i ndryshueshëm, me diell dhe shi. Temperaturat e ajrit, do të pësojnë rënie të lehtë, por do të luhaten kryesisht rreth...

Tahiri kërkon hetimin e kërcënuesve të prokurorit Blakaj

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, në llogarinë e tij në Facebook, ka shprehur pakënaqësinë e tij me lajmin për dorëheqjen e prokurorit nga Prokuroria...

Thaçi dënon kërcënimet ndaj prokurorit që hetonte veteranët mashtrues

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka dënuar ashpër kërcënimet e bëra ndaj prokurorit të Prokurorisë Speciale, Elez Blakaj, i cili edhe dha dorëheqje. Thaçi përmes...