Këto shenja horoskopi kanë probleme me higjenën

Rroba të shpërndara në të gjitha cepat e shtëpisë, këpucë të palara që prej dimrit të shkuar, çentro të ngrira në niseshte e deri...

Horoskopi 07 Maj

Dashi Sot, dashuria është favorizuar nga një Venus i shkëlqyer që ju jep emocione të forta. Marrëveshje e mirë me të dashurin/ën për çiftet, por...

Njihuni me tre seriozët më të mëdhenj të horoskopit

Mesa duket janë 3 shenja të horoskopit që në shumicën e rasteve e marrin çdo gjë serozisht. Kjo ndikon edhe në marrëdhëniet e tyre me...

Shenja misterioze e horoskopit: sa shumë sekrete në shtrat

“Cila është shenja jote e horoskopit?” Kjo nuk është e thënë të jetë pyetja e parë që të bëhet sa herë je në takimin...

Assesi nuk pajtohen: Këto gjashtë shenja të horoskopit kurrë nuk do të jenë të...

Ujori e do fuqishëm lirinë dhe ndihet i penguar nga Gaforrja – e cila vazhdimisht kërkon dashuri dhe kujdes. Disa kombinime të shenjave të horoskopit...

Horoskopi – 2 maj 2018

Dashi Prilli ju ka lënë kujtime të bukura. Por as maji nuk do t’ju nisë keq, veçanërisht për sa u takon çështjeve profesionale dhe atyre...

Ja si dashurojnë njerëzit sipas shenjës së Horoskopit

Bazuar në shenjën e horoskopit të një burri apo një gruaje, ne mund të studiojmë sjelljen e tij/saj kur ai/ajo bie në dashuri. Ka nga...

Paskeni dasmë: Astrologe Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi për martesë

Astrologe Meri njofton se asteroidi “Ira” që ka të bëjë me martesën do të ngjyroset me tendencën e shërimit të traumave në marrëdhëniet bashkëshortore. Sipas...

Femrat e kësaj shenje Horoskopi janë partneret ideale

Ato mund të duken të pashpirta dhe të mos tregojnë emocione. Ato mund të jenë kokëforta ndaj pamundësisë dhe temperamentit të tmerrshëm. Ato shpesh refuzojnë...

Mos e humbisni horoskopin e fundjavës, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju!

Nëse nuk doni qe entuziazmi dhe pasioni te shuhet ne jetën tuaj ne çift duhet sa me tepër te përkujdeseni për atë qe keni...

Weather

Lajme

Si mund të zbulohen veteranët e rrejshëm? Flet ish-komandanti i UÇK-së

  Ish-komandanti i UÇK-së, Shefki Abdullahu ka komentuar skandalin e fundit me listat e fryra të veteranëve, duke dhënë një ide si mund të gjendet...

Edhe boshnjakët protestojnë më 29 shtator, kundër Thaçit

Partia Evropiane e Aksionit Demokratik, e komunitetit boshnjak në Kosovë, ka i paralajmëruar që do ta mbështet “Protestën për të ndaluar Presidentin Hashim Thaçi,...

Britanisë, Kosovës dhe Kroacisë do përdorin bazat më të mëdha ushtarake shqiptare

Për rreth tre javë Forcat e Armatosura të Shqipërisë, Britanisë, Kosovës dhe Kroacisë do të përdorin bazat më të mëdha ushtarake shqiptare, në stërvitjen...