Mos kini inat fare! Kjo është shenja më e fortë e horoskopit dhe arsyet...

Fuqia e tij e shpirtit, karakteri i fortë, energjia e fuqishme dhe një vullnet i madh, rrallëherë mund të mos tërheqin vëmendjen e dikujt. Më...

Horoskopi 14 Mars

Dashi Ju do të jeni gati të përjetoni momente të mira bashkëpunimi me të dashurin/ën tuaj. Nëse jeni çift ju mund të ndani një ditë...

Këto 4 shenja janë njerëzit më të mirë, lum kush i mban afër!

Të gjitha shenjat astrologjike kanë karakteristikat e tyre unike që i dallojnë ato nga konteksti i përgjithshëm. Mirësia është ndoshta një nga cilësitë më...

Horoskopi/ Mburruni me krenari me këtë karakteristikë të shenjës tuaj

Ja për çfarë duhet të jesh krenar sipas shenjës së horoskopit… Dashi: duhet të jenë krenar se secilën punë që nisin e përfundojnë. Personat e...

Ja ku e kanë zemrën meshkujt sipas shenjave të Horoskopit

Çdo shenjë e horoskopit i ka synimet e qarta dhe u jep më shumë rëndësi disa gjërave ndërsa disave më pak. Në këtë artikull...

Horoskopi 13 Mars

Dashi Një ditë e mirë për çiftet, shumica e Dashëve do të jenë në gjendje të rifillojnë me gjysmën e ëmbël disa projekte që kanë...

Pushimet ideale sipas secilës shenjë të horoskopit. Mësojeni vendin tuaj

Të zgjedhësh një destinacion për të shkuar me pushime mund të jetë sa e lehtë aq edhe e vështirë. Gjithmonë ekziston frika se mos...

Besojeni ose jo, këto janë 5 më xhelozët e zodiakut!

Shpesh, pjesë e pandashme e dashurisë është dhe xhelozia. Jo të gjithë e pëlqejnë, por ka dhe nga ata të cilët ju kthehet në...

Kini kujdes se janë të pamëshirshme! Njihuni me 5 shenjat e horoskopit që të...

As nuk e mendojnë dy herë! Është shumë e vështirë të largosh një person nga jeta jote, sidomos nëse ke kohë që e njeh dhe...

Na vjen keq! Këto janë 3 shenjat e horoskopit që s’kanë fare fat në...

Dashuria është një nga ndjenjat më sublime që përjeton njeriu gjatë gjithë jetës. Duket sikur e gjithë jeta jonë është një udhëtim i vazhdueshëm...

Weather

Lajme

Detaje të reja rreth aksidentit ku humbi jetën basketbollisti kosovar

Ngjarja e cila tronditi opinionin kosovar mëngjesin e sotëm, ishte aksidenti i rëndë rrugor i një grupi të basketbollistëve të kombëtares së Kosovës, me...

Thaçi ngushëllon familjen e Gazmend Sinanit

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka ngushëlluar familjen e Gazmend Sinanit, basketbollistit që sot ndërroi jetë. "Me pikëllim mora lajmin për vdekjen tragjike të basketbollistit,...

Haradinaj: Ngushëllime familjes, Gazmend Sinani po festonte ditëlindjen

Gazmend Sinani, përfaqësues i Kosovës në basketboll, ka vdekur si pasojë e një aksidenti rrugor që ka ndodhur në Gjakovë. Kryeministri i Kosovës, Ramush...