Kjo është shenja më me fat për sot

Yjet janë në anën tuaj sot. Do të keni mundësi për të pushuar dhe pet tu relaksuar. Do të planifikoni strategji interesante, për të nxjerrë...

Fati yt sot, horoskopi 6 gusht 2018

Dashi Dite shume e trazuar kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Asgjë nuk do shkoje ashtu si kishit menduar sepse debatet...

Horoskopi, zbuloni suprizat që ju presin javën tjetër

Java që vjen pritet t’ju mbushë me surpriza. Bashkohuni me realitetin dhe sigurohuni të mos imagjinoni shumë! Kjo periudhë me Merkurin duke filluar rrugën...

Tregohuni të kujdesshëm, kjo është shenja më xheloze e horoskopit

Domethënë ai i kishte dhënë like në Facebook fotot së vitit 2016 të shoqes së ish-të dashurës? Ka dalë pas pune me kolegen dhe ju...

Nga më e mira deri te më e keqja, ja si janë shenjat e...

Derisa disa shenja horoskopi mund të lavdërohen me shkathtësinë e tyre në krevat, për të tjerat ky aspekt i jetës nuk është ana e...

Horoskopi 04 Gusht

Dashi Stresi mund t’u shkaktojë disa probleme të vogla shëndetësore. Qëndroni sa më pranë familjarëve dhe miqve për t’u relaksuar. Përpiquni të kurseni para dhe...

Zbuloni numrin e dashurisë dhe do befasoheni sa sa shumë tregon për lidhjet tuaja

Çfarë tregon numri personal i dashurisë për të ardhmen e marrëdhënies tuaj ose për bashkëshortin tuaj të ardhshëm? Një çështje dashurie e bukur dhe e...

Këto janë shenjat e Horoskopit që do ju shndrisë fati në Gusht

Mjaftojnë vetëm pak ditë që Janari t’ja lëri stafetën kalendarike Shkurtit, duke shpresuar që mos ti lëri aspak mërzinë karakterizuese të tij. Plot 28...

7 kombinimet ideale të shenjave që janë bërë për njëri tjetrin në shtrat

Nisur nga karakteristikat e çdo shenje ne kemi realizuar 7 kombinimet më ideale përsa i përket përputhjes seksuale. Se me kë harmonizoheni më mirë në...

Njihuni me 2 shenjat e bekuara nga horoskopi, fat në pasuri dhe dashuri

Sa herë ju ka ndodhur të jeni dëshmitarë të lumturisë së familjarëve dhe miqve tuaj, ndërkohë që në jetë tuaj gjithçka është më kaotike...

Weather

Lajme

Për 5 vjet mbi 1 mijë persona kërkuan azil në Kosovë

Kosova ka filluar të kthehet në “strehë të sigurtë” për shtetasit e huaj. Për çdo vit, rreth 100 të huaj marrin rrugën drejt vendit...

Kosova fuqizon bashkëpunimin me Turqinë në fushën e shëndetësisë

Një delegacion i Ministrisë së Shëndetësisë ndodhet për vizitë zyrtare në Turqi. Delegacioni i Ministrisë së Shëndetësisë i udhëhequr nga Sekretari i përgjithshëm Dr. Naim...

Gashi: Takimi me Qeverinë e Bosnjës nuk është negociim për tarifën

Zëdhënësja e Qeverisë së Kosovës, Donjeta Gashi ka konfirmuar për Radion Evropa e Lirë, se Kosova i është përgjigjur pozitivisht kërkesës së Bosnje Hercegovinës...