Horoskopi 06 Mars

Dashi Përpiquni të analizoni situatën për të rregulluar më mirë atë që nuk jeni duke bërë veçanërisht në jetën private. Shmangni grindjet nëse doni mbështetjen...

Ja cilat janë shenjat që do ti mbushin xhepat plot me para në 2018-n

Ti keni nën kontroll financat tuaja është një gjë e mirë. Horoskopi 2018 sugjeron se si duhet të menaxhojmë financat tona dhe nëse kjo...

Kujdes nga këto shenja horoskopi, janë të rrezikshme po u bën me nerva

Mund t’ju ketë ndodhur dje, sot, para pesë minutash ose dhe tani që po lexoni këtë artikull. Është e vetmja gjë që nuk mund...

Karakteristikat e fëmijëve sipas shenjave të horoskopit

Dashi Fëmijët e shenjës së Dashit janë një tërmet i vërtet! Nuk ndalen për asnjë moment, kanë energji të tepërt, që nëse nuk menaxhohet mirë...

Horoskopi 05 Mars

Dashi Ditë e bukur për shumicën prej atyre që janë në çift. Qielli astral, për këtë të mërkurë, do të dominohet nga Hëna që favorizon...

Lexo Horoskopin tani! Ja kush janë shenjat më të favorizuara në Mars

Lexoje tani!!! Renditja duke filluar nga shenjat më pak të favorizuara: 12-Peshorja: Fillojnë me një lloj ngadalësimi në çështjet e tyre dhe do të kenë disa...

Këto janë shenjat e horoskopit me të cilat as mos guxoni të krijoni konflikt

Sipas astrologjisë, disa shenja janë më agresive se të tjerat. Dashi   Dashi është i njohur për kokëfortësinë, impulsivitetin dhe agresivitetin e tij. Nëse keni një konflikt,...

Qyteti ku duhet ta jetosh jetën tënde i zbuluar, sipas shenjës së horoskopit

Nëse besoni në Horoskop apo jo, parashikimet e Zodiakut mund të jenë mjaft interesante. Të paturit e një vështrimi të largët mbi ngjarjet e rëndësishme...

“Mbani frymën”, ja cilat janë pikat e forta për çdo shenjë horoskopi

Dashi– Energjik: Të lindurit e shenjës së Dashit janë shumë spontanë. Puthin në mënyrë të shkëlqyer. Janë të adhurueshëm. Dashurojnë marrëdhëniet. Për Dashin familja...

Nëse ai lë apo jo kokën për ty, këtë ta tregon horoskopi!

Ju jeni në fillimet tuaja dhe ende nuk i keni gjërat e qarta. Doni të dini, troç fare nëse ai “ka rënë brenda me...

Weather

Lajme

Gjykatësi i Kushtetueses keqpërdori mijëra euro, kontrabandues i naftës e mallrave tjera në Serbi

Më 28 maj të 2007, Prokuroria Speciale në Beograd kishte ngritur aktakuzë ndaj 28 personave përfshirë edhe Radomir Llabanin, i treti për nga pesha...

Veseli në Tiranë: E ardhmja demokratike e rajonit në BE, varen nga të kuptuarit...

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli sot ishte pjesë në ceremoninë e lutjeve të mëngjesit në Tiranë. Veseli thotë se si në të kaluarën,...

Lumezi thotë se e gjithë dosja e Astrit Deharit ka shkuar në Zvicër

Rasti i ish- aktivistit të Vetëvendosjes, Astrit Deharit, që ndërroi jetë në burgun e Prizrenit, tashmë është dërguar për superekspertizë në shtetin e Zvicrës,...