Horoskopi 01 Prill

Dashi Xhelozia dhe qëndrimi juaj nuk do të ndryshojnë situatën. Dita, megjithatë, ju rezervon perspektivë të mirë për dashurinë, edhe nëse disa diskutime do t’ju...

Interesante: Njiheni fatin tuaj, sepse viti i lindjes ua zbulon të kaluarën, të tashmen...

Ju sjellim më poshtë disa të dhëna, që ndërlidhen me vitin e lindjes e që mund të thonë shumëçka për ju. Në kërkim të fatit...

Ju e dini vetë, por më mirë mos krijoni konflikte me këto shenja horoskopi

Sipas astrologjisë, disa shenja janë më agresive se të tjerat…. Dashi Dashi dallohet për kokërfortësinë, impulsivitetin dhe agresivitetin e tij. Nëse jeni në konflikt me një...

Pesë shenja horoskopi të cilat pas ndarjes i kthehen partnerit

Shenja në të cilën ndokush është lindur deri në një masë përcakton karakterin, madje edhe sa është romantikë në dashuri, në aventura, sa është...

Bëni shumë kujdes: Ju prezantojmë me 5 shenjat më xheloze të zodiakut!

Ku ka dashuri, ka dhe xhelozi’, është një ndër shprehjet më të famshme që e dëgjojmë shpesh, por a qendron e gjithë e vërteta...

Shenjat e zodiakut me dy fytyra!

Shenja juaj e zodiakut flet për pikat tuaja të forta, por aq edhe për dobësitë tuaja. Çdo shenjë e zodiakut paraqet një personalitet unik, plot...

Nuk kanë mëshirë, këto janë tre shenjat e horoskopit me shpirtin më të lig

Çdo njeri ka një anë të errët që e shfaq në situate të caktuara të jetës. Mirëpo ka disa njerëz që janë të mbushur me...

3 meshkujt më të padurueshme dhe të bezdisshëm të zodiakut

Në këtë artikull do të flasim për 3 shenjat e padurueshme mashkullore për çdo grua! Natyrisht, çdo përfaqësues i seksit më të fortë mundet,...

5 shenjat xheloze të horoskopit që do t’ua ”nxijnë” jetën

Aty ku ka dashuri, ka edhe xhelozi, por në rastin e 5 shenjave të mëposhtme të horoskopit xhelozia mund të shndërrohet dalëngadalë në një...

Horoskopi 27 Mars

Dashi Dita e sotme nuk do jete plotësisht e qete sot për juve qe jeni ne një lidhje. Here pas here mund te mos bini...

Weather

Lajme

Vetëvendosje cakton orarin e nisjes së autobusëve për protestë

Lëvizja Vetëvendosje ka publikuar orarin e nisjes nga secila komunë e Kosovës për protestën e cila do të mbahet të shtunën,  me 29 shtator,...

Javë me mot të ftohtë, vende-vende edhe me ngrica

Faqja “Prishtina Weather” në Facebook ka paralajmëruar se të mërkurën mund të bie borë në Kosovë. Temperaturat do të bien nën 0 gradë duke...

Ambasadori gjerman ankohet për mbeturinat tek Ujëvara e Mirushës

Zyra e Bashkimit Evropian në Kosovë sot organizoi lansimin e Fushatës tre mujore për Mjedisin dhe Javës në Diplomaci për Klimë. Uji, cilësia e ajrit,...