Sa i zoti je për të fituar para? E zbulon shenja juaj e zodiakut

E kujt nuk i ka ndodhur që të tundohet dhe të shpenzojë kursimet në shumë pak orë? Të menaxhosh paratë në mënyrën e duhur...

Shenja me të cilën nuk duhet të lidheni sipas horoskopit

Të gjesh shpirtin binjak ndonjëherë është e vështirë, prandaj është mirë të shohësh se çfarë thotë universi. Sipas shenjave të horoskopit këto janë kombinimet...

I përket shenjës së Virgjëreshës? Atëherë kujdes me këta partnerë

Meqenëse elementi i Virgjëreshës është Toka, edhe marrëdhëniet që krijojnë në çift janë të tilla. Të lindurit nën shenjën e Virgjëreshës janë njerëz realistë,...

Zbuloni se sa superinteligjent jeni bazuar tek shenja juaj e horoskopit

Çdo shenjë e zodiakut spikat për një karakteristikë tipike. Një ndër elementët më të rëndësishëm të shenjave të zodiakut, është edhe inteligjenca. Një shenjë...

Nga sot të gjithë me sy nga horoskopi, ç’pritet të sjellë kalimi i Venusit...

Dhjetë ditëshi i fundit i muajit maj do të rizgjojë tek të gjitha shenjat e horoskopit emocione dhe energji të reja, të cilat kishit...

Kush është shenja e horoskopit që e duan të gjithë?

Ujori është shenja e horoskopit që e duan të gjithë. Kjo për shkak të cilësove që zotëron. Pavarësisht pengesave në punë, Ujori është një shenjë që...

Horoskopi: Armiku më i keq i çdo shenje zodiakale

Ne nuk mund të shkojmë mirë me të gjithë, secili prej nesh sigurisht ka një person që thjesht nuk e honeps dot. Çdo shenjë ka...

Këto shenja horoskopi kanë probleme me higjenën

Rroba të shpërndara në të gjitha cepat e shtëpisë, këpucë të palara që prej dimrit të shkuar, çentro të ngrira në niseshte e deri...

Horoskopi 07 Maj

Dashi Sot, dashuria është favorizuar nga një Venus i shkëlqyer që ju jep emocione të forta. Marrëveshje e mirë me të dashurin/ën për çiftet, por...

Njihuni me tre seriozët më të mëdhenj të horoskopit

Mesa duket janë 3 shenja të horoskopit që në shumicën e rasteve e marrin çdo gjë serozisht. Kjo ndikon edhe në marrëdhëniet e tyre me...

Weather

Lajme

Pas Vuçiqit, kosovarët i vërsulen Mogherinit: Ku janë të drejtat tona?!

  Përfaqësuesja e lartë e Bashkimit Evropian në Kosovë, Federica Mogherini ka publikuar para disa ditësh një fotografi në profilin e saj në Facebook, ku...

Fisnik Ismaili tallet me Albin Kurtin: Cërrc, as protesta s’ka ma

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Fisnik Ismali, është tallur me ish-kryetarin e partisë së tij, Albin Kurti. Ismaili përmes një shkrimi  në Facebook ka thënë...

Thaçi nuk flet as për Dialogun e as për Specialen

Një ditë pasi Kuvendi i Kosovës miratoi ligjet që Forcës së Sigurisë së Kosovës i japin mandat ushtarak, presidenti Hashim Thaçi ka bërë homazhe...