Një skandal do dalë në dritë, Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi…

Astrologe Meri njofton se jemi një ditë para “Hënës së re” dhe do përjetojmë natën më të errët të muajit. “Sot Jupiteri ndodhet në...

Horoskopi juaj 18 Mars

Dashi Jeta private gjatë kësaj dite do të jetë disi e lëkundur nga disa pasiguri tuajat, ndaj të cilave nuk po arrini ende të ngrini...

Këto shenja horoskopi mendojnë se janë më të mirë se të tjerët!

Krenaria nuk është gjë e bukur, por gjithmonë ekziston dikush që e konsideron veten superior ndaj të tjerëve, më autoritar, më të aftë. Megjithatë, çdo...

Si të puthesh me çdo shenjë të zodiakut….Jua tregojmë ne!

Puthja e parë në jetën tuaj është më e rëndësishmja, por ju do të dëshironi që puthjet e para të ardhshme me çdo partner...

Doni të keni fat gjithmonë? Ja çfarë duhet të mbani me vete sipas shenjës...

Të gjithë jemi të lidhur me sende të caktuara dhe ndonjëherë kjo nuk ka asnjë shkak. Në raste të caktuara, e lidhim nevojën për...

Kjo është shenja që do ta ketë fatin me bollëk këtë periudhë

Nuk ke ç’të bësh! Fati nuk të përkëdhel gjithmonë… Në një kohë u buzëshqesh disave, në një kohë tjetër, disa të tjerëve…   Këto ditë, të gjithë...

Mos kini inat fare! Kjo është shenja më e fortë e horoskopit dhe arsyet...

Fuqia e tij e shpirtit, karakteri i fortë, energjia e fuqishme dhe një vullnet i madh, rrallëherë mund të mos tërheqin vëmendjen e dikujt. Më...

Horoskopi 14 Mars

Dashi Ju do të jeni gati të përjetoni momente të mira bashkëpunimi me të dashurin/ën tuaj. Nëse jeni çift ju mund të ndani një ditë...

Këto 4 shenja janë njerëzit më të mirë, lum kush i mban afër!

Të gjitha shenjat astrologjike kanë karakteristikat e tyre unike që i dallojnë ato nga konteksti i përgjithshëm. Mirësia është ndoshta një nga cilësitë më...

Horoskopi/ Mburruni me krenari me këtë karakteristikë të shenjës tuaj

Ja për çfarë duhet të jesh krenar sipas shenjës së horoskopit… Dashi: duhet të jenë krenar se secilën punë që nisin e përfundojnë. Personat e...

Weather

Lajme

Milaim Zeka: Tomë Gashi, të kanë rrahur si zagar në “Rute 6”

Një debat i ashpër ka shpërthyer mes avokatit të njohur Tomë Gashi e deputetit të Nismës Milaim Zeka. Zeka, para pak minutash i ka kthyer...

Haradinaj e kalon fundjavën në bjeshkë

Kryeministri Ramush Haradinaj e ka shfrytëzuar këtë të diel për të bërë ecje në bjeshkët e Vrellës së Istogut. “Sot në bjeshkët e Vrellës, te...

Ish-shefi i FSK’së: Ushtria bëhet pas 7 vjetëve, nuk do të ketë tanke e...

Ish-komandanti i Forcave të Sigurisë së Kosovës, Kadri Kastrati, thotë se kalimi në Kuvend i tri projektligjeve është lajmi më i mirë për Kosovën...