Ja 4 shenjat e horoskopit që flenë më pak se të gjithë

Midis shenjave të horoskopit 4 prej tyre janë ato që flenë më pak, jo se nuk e dinë sesa i rëndësishëm është gjumi, por sepse...

Shigjetarët duhet të shkojnë në këto 5 vende përpara se të mbushin 40-vjeç. Nxitoni!

Aventura është atje. Ju mund ta quani një shigjetar egoist apo shumë të etur për të udhëtuar.  Ky planet është plot me vende aventureske për...

Pikat e forta të secilës prej shenjave të horoskopit

Dashi- Energjik: Të lindurit e shenjës së Dashit janë shumë spontanë. Puthin në mënyrë të shkëlqyer. Janë të adhurueshëm. Dashurojnë marrëdhëniet. Për Dashin familja...

Këto shenja horoskopi nuk mund të jenë dot bashkë

Dashi është një shenjë e zjarrit dhe personat që kanë lindur në këtë shenjë te zodiakut janë idividë aktivë që I kushtojnë shumë rëndësi...

Nëse shenjat e horoskopit do të ishin pica

Pica është ushqimi i preferuar i shumë njerëzve. Sigurisht variacioni në shije i këtij gatimi e bën edhe më të parezistueshme. Por duke pasur...

Femrat që u përkasin këtyre shenjave të horoskopit, janë të ftohta në shtrat

Njerëz bëni kujdes, femrat që u përkasin shenjave të mëposhtme të horoskopit janë shumë të ftohta në çdo aspekt, mundohuni të tregoheni sa më...

Në prag të Shën Valentinit, ja shpirtrat binjak të zodiakut

Mund të kesh shpirtin tënd binjak në jetë, janë personat me të cilët ndan një lidhje të fortë dhe personat që të kuptojnë më...

Horoskopi 10 Shkurt

Dashi   Dite shume e paqëndrueshme kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Do e keni me te lehte t’ia shprehni...

Ju pëlqen dikush dhe nuk e dini nëse është single? Ja si mund ta...

Flutura në stomak, orë pa gjumë në pritje të një mesazhi apo telefonate, përkëdhelje dhe fjalë të ëmbla? Ok, zgjohuni nga ëndrra , ishte...

Kështu sillen shenjat e horoskopit kur janë single

Flutura në stomak, orë pa gjumë në pritje të një mesazhi apo telefonate, përkëdhelje dhe fjalë të ëmbla? Ok, zgjohuni nga ëndrra , ishte...

Weather

Lajme

Qeriqi: Dorëheqja e Blakajt dështim i prokurorisë

Veteranët e Luftës së UÇK-së janë të zhgënjyer nga dorëheqja e prokurorit Elez Blakaj. Këtë e tha përfaqësuesi i tyre, Xhevdet Qeriqi, si i ftuar...

Ulje e temperaturave, shi dhe vranësira

Ditëve në vijim mot i ndryshueshëm, me diell dhe shi. Temperaturat e ajrit, do të pësojnë rënie të lehtë, por do të luhaten kryesisht rreth...

Ditët në vijim me mot të vranët dhe shi

Ditëve në vijim mot i ndryshueshëm, me diell dhe shi. Temperaturat e ajrit, do të pësojnë rënie të lehtë, por do të luhaten kryesisht rreth...