Pse jemi kaq të fiksuar pas horoskopit

Ky tundim për të lexuar domethënie personale në një përshkrim të përgjithshëm njihet nga psikologët, që e quajnë Efekti Barnum (nga thënia e famshme...

Goca, nëse “fiksimi” juaj bën këto 12 gjëra në Instagram, largohuni urgjent nga ai!

Instagrami është padiskutim rrjeti social më i preferuar për të rinjtë dhe jo vetëm në ditët e sotme. Ai është bërë pjesë e pandarë...

Horoskopi 09 Janar

Dashi   Bëhuni gati për të jetuar një ditë plot energji pozitive, veçanërisht nëse jeni në çift. Kjo e martë do ju favorizojë të shpenzoni sa...

Horoskopi javor/ Ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju, 8-14 Janar

DASHI21. mars – 20. prill   Jeta juaj ne çift do jete gjate gjithë kohës e mbrojtur nga yjet këtë jave. Dielli do sjelle ndriçim dhe...

6 çiftet e Horoskopit, që kanë një lidhje më të thellë

A doni të dini nëse ai ose ajo mund të jetë personi i duhur për ju dhe nëse kjo marrëdhënie ndriçohet edhe nga yjet?   Peshorja...

Si “klasifikohen” shenjat e horoskopit “nga më naivët, tek më manipuluesit”

Shigjetari Shigjetari është më naivja e të gjitha shenjave të zodiakut. Ata që besojnë më shumë, aq sa ndonjëherë rrezikojnë të bëhen për budallenj. Por...

Jeni dakord? Personat me këtë shenjë horoskopi janë më të zgjuar se të tjerët!

Zodiaku tregon shumë për karakterin tuaj!    Logjika juaj, kujtesa për faktet dhe shifrat, qartësia e mendimit dhe aftësia për të analizuar gjërat janë të mrekullueshme!...

Horoskopi 06 Dhjetor

Dashi   Do e ndani këtë dite ndërmjet partnerit dhe familjareve tuaj te dashur. Ai qe keni ne krah do tregohet i kuptueshëm dhe nuk do...

3 shenjat e horoskopit që kanë intuitën më të zhvilluar

Shenja e zodiakut është si një dritare e personalitetit që zbulon tiparet më të fshehta të karakterit të një personi lindur nën atë shenjë....

Astrologe Meri paralajmëron: Kësaj shenje horoskopi do i ndryshohet jeta këtë javë

Astrologe Meri ka njoftuar se një tre-ditësh interesant fillon sot më 5 janar, ku përfshihet fundjava e parë e vitit dhe Dita e Dritës. Planetet do...

Weather

Lajme

Një nga deklaratat e fundit të Ivanoviq: Nuk frikësohem nga shqiptarët, por nga serbët

Oliver Ivanoviq e kishte shfaqur frikën e tij kohëve të fundit se mund të ndodhte diçka në Veri të Mitrovicës. Madje ai kishte thënë se...

Familja e Ivanoviqit refuzon ta bëjë obduksionin në Prishtinë

Kryetari i Iniciativës Qytetare, SDP, Olivier Ivanoviq është vrarë në Mitrovicën Veriore. Ai dyshohet se është gjuajtur me pesë plumba nga një veturë në lëvizje...

Njeriu që i kishte paralajmëruar sulmet ndaj zyrtarëve serbë në Kosovë

Vrasja e liderit të Iniciativës Qytetare Serbe, Oliver Ivanoviq sot në veri të Mitrovicës ka ngjallur reagime të shumta brenda dhe jashtë vendit. Nacionalistët që...