Sa të prirur jeni ndaj tradhtisë? Këtë e tregon shenja juaj e horoskopit!

Ndikimet astrologjike favorizojnë prirjet për tradhti, duke vepruar në një mënyrë të ndryshme në varësi të pozicionit të zodiakut. Padyshim çdokush ka stilin e...

FATI YT SOT, HOROSKOPI 23 SHTATOR 2018

Dashi Këshillohet që këtë të diel ta kaloni me familjen, sidomos nëse ka disa çështje të cilat duhen riparë. Mundohuni që të jeni gati për...

Bricjapët janë më të suksesshmit, Luanët dhe Akrepat më së paku inteligjentë

A mundet periudha në të cilën keni lindur të ndikojë në aftësinë tuaj për të arritur shumë në jetë? Sipas të dhënave të reja, personat...

Dy shenjat më me fat sot, 17 Shtator 2018

Peshorja Të nxitur edhe nga planetët sot do jeni gati për çdo gjë vetëm për të avancuar me ritme të shpejta kudo. Nëse keni një...

Kombinimet e çifteve me jetëgjatësi në lidhje sipas Horoskopit

Zbuloni nëse partneri juaj dhe ju keni kimi zodiakale në mënyrë që marrëdhënia juaj të jetë e qëndrueshme dhe e qëndrueshme. Besoni apo jo, energjia...

Shenja perfekte e Horoskopit, ja dy karakteristikat e veçanta që ka

Më poshtë do të kuptoni pse Virgjëresha quhet shenja më perfeksioniste e zodiakut. Zbuloni për çfarë bëhet fjalë: Janë maniake pas pastërtisë Virgjëreshat kanë gjithmonë nevojë...

Kështu ndahet tradhëtarët dhe besnikët e horoskopit

Ndikimi i yjeve favorizon në tradhti, duke reaguar në mënyra të ndryshme sipas shenjës zodiakale. Ndër shenjat më të rrezikuara janë: Binjakët në vendin...

Më thuaj shenjën e horoskopit, të them se si flirton

Jo të gjithë njerëzit flirtojnë njësoj. Ka prej atyre të cilëve janë mjeshtra në këtë lojë, sikurse ka edhe nga ata të cilët nuk...

3 shenjat e horoskopit që ju marrin seriozisht për një lidhje dhe s’duan të...

Jetojmë në periudha ku njerëzit e kanë të vështirë të gjejnë një partner stabël me të cilin të krijojnë një marrëdhënie serioze. Por nëse pretendoni...

Horoskopi 16 Shtator 2018

Dashi Diçka që ka kaluar shumë kohë më parë ju mundon fort. Ajo që ju këshillojmë është që të mos mendoni për diçka që i...

Weather

Lajme

Statusi i viktimës së dhunës seksuale u njihet 144 personave prej 780’ve sa kishin...

Komisioni qeveritar për njohjen dhe verifikimin e statusit të personave të dhunuar gjatë konfliktit të fundit në Kosovë , deri më tani ka pranuar...

Haradinaj thotë se Ushtria e Kosovës do të jetë si çdo ushtri e botës

  Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka deklaruar se ushtria e Kosovës nuk e ka asnjë element më të vogël në mandat se sa ushtritë...

Dukagjin Pupovci: Prej vitit 2000 KEC ka marrë donacione mbi 10 milionë euro për...

Njëri prej udhëheqësve të një organizate joqeveritare, Dukagjin Pupovci, ka thënë se prej pasluftës deri më tash kanë marrë donacione në vlerë prej më...