Këto janë shenjat e horoskopit me të cilat as mos guxoni të krijoni konflikt

Sipas astrologjisë, disa shenja janë më agresive se të tjerat. Dashi   Dashi është i njohur për kokëfortësinë, impulsivitetin dhe agresivitetin e tij. Nëse keni një konflikt,...

Qyteti ku duhet ta jetosh jetën tënde i zbuluar, sipas shenjës së horoskopit

Nëse besoni në Horoskop apo jo, parashikimet e Zodiakut mund të jenë mjaft interesante. Të paturit e një vështrimi të largët mbi ngjarjet e rëndësishme...

“Mbani frymën”, ja cilat janë pikat e forta për çdo shenjë horoskopi

Dashi– Energjik: Të lindurit e shenjës së Dashit janë shumë spontanë. Puthin në mënyrë të shkëlqyer. Janë të adhurueshëm. Dashurojnë marrëdhëniet. Për Dashin familja...

Nëse ai lë apo jo kokën për ty, këtë ta tregon horoskopi!

Ju jeni në fillimet tuaja dhe ende nuk i keni gjërat e qarta. Doni të dini, troç fare nëse ai “ka rënë brenda me...

Ja çfarë kanë parashikuar ‘Zotat’ për ju sipas horoskopit egjiptian

Interesi për të mësuar më shumë për veten, të shkuarën dhe të ardhmen, është mjaft i madh dhe të shumtë janë ata të cilët...

Horoskopi 03 Mars

Dashi Një klime e qete dhe e ngrohte do mbizotërojë gjate gjithë kësaj dite sot ne jetën tuaj ne çift. Do e vlerësoni shume mbështetjen...

Gaforrja, shenja me të ardhme të madhe profesionale

Edhe pse njihen për persona që ndryshojnë shpesh, Gaforret janë gjithashtu shumë të fortë dhe rezistentë. Ata kanë vetëbesim dhe kjo i ndihmon të...

Kurrë nuk do t’jua japin shansin e dytë: Këto shenja horoskopi kurrë nuk do...

Disa reagojnë qetësisht dhe ndërpresin kontaktin me partnerin, mirëpo ka shenja të cilave reaksionet e dinjitetshme as që u bien në mend. Njerëzit reagojnë në...

Horoskopi 02 Mars

Dashi Bëhuni gati për të jetuar një të premte shumë të ngjeshur me aktivitete, duke e bërë të vështirë për ju që të gjeni kohë...

Horoskopi i pranverës, ja çfarë parashikojnë yjet për ju

Si do ta përballojë stinën e pranverës shenja juaj zodiakale? Yjet kanë bërë disa parashikime përsa i përket kësaj jave, e cila gjithashtu i thotë...

Weather

Lajme

Serbët kërcënojnë edhe deputetin Milaim Zeka

Deputeti i Kuvendit të Kosovës Milaim Zeka, i cili vie nga radhët e Nismës Socialdemokrate ka bërë të ditur se ka pranuar kërcënime nga...

BBC: FSK-ja varet nga SHBA-të dhe NATO, ato diktojnë ritmin e transformimit në Ushtri

Prestigjozja britanike “BBC”, i ka kushtuar një artikull të gjatë procesit të transformimit të FSK-së në Ushtri, kundërshtimeve dhe përkrahjeve nga shtetet e tjera...

Vjen reagimi i Amerikës pas sulmit ndaj pelegrinëve serbë në Istog

Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë reaguar në pasditen e së hënës për një sulm ndaj disa pelegrinëve serbë, në Istog, të dielën. Dy autobusë,...