Besojeni ose jo, këto janë 5 më xhelozët e zodiakut!

Shpesh, pjesë e pandashme e dashurisë është dhe xhelozia. Jo të gjithë e pëlqejnë, por ka dhe nga ata të cilët ju kthehet në...

Kini kujdes se janë të pamëshirshme! Njihuni me 5 shenjat e horoskopit që të...

As nuk e mendojnë dy herë! Është shumë e vështirë të largosh një person nga jeta jote, sidomos nëse ke kohë që e njeh dhe...

Na vjen keq! Këto janë 3 shenjat e horoskopit që s’kanë fare fat në...

Dashuria është një nga ndjenjat më sublime që përjeton njeriu gjatë gjithë jetës. Duket sikur e gjithë jeta jonë është një udhëtim i vazhdueshëm...

Janë manipulues dhe me 2 fytyra! Tre shenjat e horoskopit që janë ca të...

Horoskopi sërisht na tregon mbi disa karakteristika, apo edhe sjellje të shenjave të tij. Kësaj rradhe do të shohim cilat janë shenjat me manipulese, ato...

Këto janë shenjat e horoskopit me zemrën më të madhe!

Duhet të ndiheni xhelozë! Ata janë më të vëmendshëm dhe të ndjeshëm. Ata ndihmojnë plakat që të kalojnë rrugën, shpëtojnë macen nga pema, japin paratë...

Horoskopi i dashurisë për muajin mars, ja kujt shenje do i buzëqesh Venusi

Shumë prej nesh mund të kërkojnë vite me rradhe që të kuptojnë përse një dashuri nuk zhvillohet sic duhet. Një horoskop i dashurisë mund t’ju...

Qëndro larg nga kjo shenjë e zodiakut!

Ne shpesh përqendrohemi te pozitivja, duke injoruar negativen. Kur emocionet tona janë jashtë ekuilibrit, kjo ndikon në gjithë jetën tonë. Kur jeni emocionalisht të shëndetshëm, ndryshoni...

Këto shenja horoskopi janë të gatshme për lidhje serioze

Flutura në stomak, netë të tëra pa gjumë, buzëqeshje pa arsye ?? Shumë prej jush do t’i lidhnin këto shenja me dashurinë, ndjenjën më...

9 gjëra interesante për të lindurit në mars

Muaji i lindjes mund të përcaktojë karakteristika të një personi dhe të sjelljes së tij. Në këtë artikull do t’ju zbulojmë se çfarë i dallon...

Horoskopi i dashurisë për muajin mars, këto shenja janë më fatlume

Shumë prej nesh mund të kërkojnë vite me rradhe që të kuptojnë përse një dashuri nuk zhvillohet sic duhet. Një horoskop i dashurisë mund t’ju...

Weather

Lajme

Dy muaj nga taksa, a po rrezikohet miqësia me SHBA-të?

Janë bërë dy muaj që kur Qeveria e Kosovës, ka vendosur taksë 100 për qind për produktet që importohen nga Serbia dhe Bosnja e...

Takohen Vuçiq dhe Merkel, flasin për Kosovën

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq do të takohet nesër me kancelaren gjermane, Angela Merkel, me të cilën, siç bëri ai të ditur, do të...

Respektimi i kuotës gjinore, sfidë për paritë politike në Kosovë

Para pak ditësh, Lëvizja Vetëvendosje ka zgjedhur kryesinë e re në Qendrën e saj në Prishtinë. Përbërja gjinore e kësaj kryesie është gjysma të gjinisë...