Femrat e kësaj shenje Horoskopi janë partneret ideale

Ato mund të duken të pashpirta dhe të mos tregojnë emocione. Ato mund të jenë kokëforta ndaj pamundësisë dhe temperamentit të tmerrshëm. Ato shpesh refuzojnë...

Mos e humbisni horoskopin e fundjavës, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju!

Nëse nuk doni qe entuziazmi dhe pasioni te shuhet ne jetën tuaj ne çift duhet sa me tepër te përkujdeseni për atë qe keni...

Kjo shenjë e horoskopit nuk e duron dot vetminë

Sipas intv.al është një shenjë e horoskopit e cila nuk mund të qëndrojë dot vetëm. Bëhet fjalë për njerëzit e shenjës së peshores. Ata janë njerëz të...

Këto janë 3 shenjat më të çrregullta të horoskopit

Ekzistojnë disa njerëz që pavarësisht qëllimeve të mira gjithmonë japin mesazhe të gabuara dhe i ngatërrojnë ata që i rrethojnë, por e dini cilat...

Shenjat më konfuze të horoskopit, të cilat ngatërrojnë çdo gjë

Ekzistojnë disa njerëz që pavarësisht qëllimeve të mira gjithmonë japin mesazhe të gabuara dhe i ngatërrojnë ata që i rrethojnë. 6 shenja më konfuze...

FATI YT SOT, HOROSKOPI 23 PRILL 2018

Dashi Do të jeni në gjendje humori gri për shkak të çështjeve të jashtme të jetës në çift që shkaktojnë keqkuptime. Jini më pak të...

3 shenjat e horoskopit që kanë frikë nga martesa

A mendoni se e keni gjetur gjysmën tuaj? Jini të kujdesshëm sepse mund të ketë frikë nga angazhimi dhe madje edhe ndryshojnë partnerë kur...

2 shenjat më të këqija dhe të rrezikshme të horoskopit

Ndër karakteristikat e shumta, zodiaku gjithashtu na tregon cilat janë shenjat më të këqija dhe të rrezikshme të zodiakut. Prandaj, është e rëndësishme të...

Ja kush janë shpirtrat binjakë për çdo shenjë Horoskopi

Dikush e ka gjetur atë dhe dikush ende shpreson ta takojë: po flasim për shpirtin binjak! Ata që e takojnë thonë se menjëherë e...

Me ta të gjithë janë të dashuruar: Shenjat e horoskopit të cilat partnerët kurrë...

Ata janë më fatlumët! Nuk ekziston recetë e përgjithshme kundër tradhtisë, mirëpo këto shenja horoskopi shumë rrallë detyrohen të brengosen për këtë gjë.   Partnerët thjesht nuk...

Weather

Lajme

VV dhe Policia ia ndalojnë hyrjen në NPB, kryeshefit Hajdar Hoxhës të PSD’së

Kanë vazhduar përplasjet në mes të Lëvizjes Vetëvendosje (VV) dhe Partisë Socialdemokrate (PSD) për Ndërmarrjen Publike Banesore në Prishtinë. Ushtruesit të detyrës së Kryeshefit...

Ky është gazetari serb që po e kërkon Vucic, jeton në Kosovë

Ivan Maksimovic’it, gazetar serb që jeton në Mitrovicën Veriore, i ka dalë problem me ligjin pasi ndaj tij është ngritur aktakuzë në Beograd. Por Maksimovic...

16 arsye për të vizituar Kosovën sipas ‘Sweedishnomad’

Kosova është një vend i vizituar nga turistët e huaj por jo në masë të madhe. Por ueb-faqja, swedishnomad ka realizuar një shkrim të...