FATI YT SOT, HOROSKOPI 5 NËNTOR 2018

Dashi Do të ndodheni në disa rrethana të vështira dhe si pasojë do të përballeni me disa probleme. Megjithatë, nëse ruani kontrollin dhe nuk reagoni...

FATI YT SOT, HOROSKOPI 4 NËNTOR 2018

Dashi Në raportet e dashurisë mund të hidhni një hap të gabuar, prandaj kujdes. Në punë sot yjet do të jenë me ju, prandaj pritet...

Parashikimi i astrologes Meri për të gjitha shenjat e Horoskopit

Meri Shehu rendit shenjat e horoskopit nga ajo më me fat, deri tek ato me më pak fat për muajin Nëntor. “Nëntori është një nga...

FATI YT SOT, HOROSKOPI 1 NËNTOR 2018

Nëntori vjen me shumë ndryshime dhe shumë të paritura për të gjitha shenja e horoskopit. Dashi Puna nuk do të shfaqë probleme dhe pavarësisht disa ulje-ngritjeve...

FATI YT SOT, HOROSKOPI 29 TETOR 2018

Dashi Mos jini shumë serioz dhe kryeneç, pasi kjo ditë kërkon nga ju që të jeni më të lirshëm. Përqendrohuni në realizimin e një plani...

Zbuloni se kush puth më mirë nga shenjat e horoskopit

Astrologjia mund të na thotë se cilat shenja të horoskopit janë ato që puthin më mirë. Zbulojeni këtë listë dhe shihni se kush janë...

Fati po u troket në derë! Tre shenjat e horoskopit që do gjejnë dashurinë...

Nga data 25 deri më 31 tetor do të paraqiten shumë ndryshime për shenjat e zodiakut. Por këto nuk do të jenë të këqija,...

FATI YT SOT, HOROSKOPI 27 TETOR 2018

Dashi Presioni në punë dhe në shtëpi do t’ju bëjë të irritoheni shpejt. Prindërit e kësaj shenje do të ndihen krenarë për arritjet e fëmijëve...

Ja si do të ndikojë lëvizja e planetëve tek shenjat e zodiakut

Gëzuar ditëlindjen të gjithë akrepëve ! Jemi zyrtarisht në sezonin e kësaj shenje! Nëse për ta fati do u burojë nga të katërta anët,...

Si do mbyllet tetori! Lexoni horoskopin javor (22-28 Tetor) sipas Paolo Fox! Këto janë...

Shigjetari: Nga 8 nëntori Jupiteri do të hyjë në shenjën tuaj të Horoskopit. Do të jetë e pamundur të frenoni entuziazmin dhe vitalitetin tuaj. Jeni...

Weather

Lajme

Pas Vuçiqit, kosovarët i vërsulen Mogherinit: Ku janë të drejtat tona?!

  Përfaqësuesja e lartë e Bashkimit Evropian në Kosovë, Federica Mogherini ka publikuar para disa ditësh një fotografi në profilin e saj në Facebook, ku...

Fisnik Ismaili tallet me Albin Kurtin: Cërrc, as protesta s’ka ma

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Fisnik Ismali, është tallur me ish-kryetarin e partisë së tij, Albin Kurti. Ismaili përmes një shkrimi  në Facebook ka thënë...

Thaçi nuk flet as për Dialogun e as për Specialen

Një ditë pasi Kuvendi i Kosovës miratoi ligjet që Forcës së Sigurisë së Kosovës i japin mandat ushtarak, presidenti Hashim Thaçi ka bërë homazhe...