Shenjat më të mira dhe më të këqija të horoskopit në shtrat

Derisa disa shenja horoskopi mund të lavdërohen me shkathtësinë e tyre në krevat, për të tjerat ky aspekt i jetës nuk është ana e...

Kjo është shenja më me fat për sot

Yjet janë në anën tuaj sot. Do të keni mundësi për të pushuar dhe pet tu relaksuar. Do të planifikoni strategji interesante, për të nxjerrë...

Fati yt sot, horoskopi 6 gusht 2018

Dashi Dite shume e trazuar kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Asgjë nuk do shkoje ashtu si kishit menduar sepse debatet...

Horoskopi, zbuloni suprizat që ju presin javën tjetër

Java që vjen pritet t’ju mbushë me surpriza. Bashkohuni me realitetin dhe sigurohuni të mos imagjinoni shumë! Kjo periudhë me Merkurin duke filluar rrugën...

Tregohuni të kujdesshëm, kjo është shenja më xheloze e horoskopit

Domethënë ai i kishte dhënë like në Facebook fotot së vitit 2016 të shoqes së ish-të dashurës? Ka dalë pas pune me kolegen dhe ju...

Nga më e mira deri te më e keqja, ja si janë shenjat e...

Derisa disa shenja horoskopi mund të lavdërohen me shkathtësinë e tyre në krevat, për të tjerat ky aspekt i jetës nuk është ana e...

Horoskopi 04 Gusht

Dashi Stresi mund t’u shkaktojë disa probleme të vogla shëndetësore. Qëndroni sa më pranë familjarëve dhe miqve për t’u relaksuar. Përpiquni të kurseni para dhe...

Zbuloni numrin e dashurisë dhe do befasoheni sa sa shumë tregon për lidhjet tuaja

Çfarë tregon numri personal i dashurisë për të ardhmen e marrëdhënies tuaj ose për bashkëshortin tuaj të ardhshëm? Një çështje dashurie e bukur dhe e...

Këto janë shenjat e Horoskopit që do ju shndrisë fati në Gusht

Mjaftojnë vetëm pak ditë që Janari t’ja lëri stafetën kalendarike Shkurtit, duke shpresuar që mos ti lëri aspak mërzinë karakterizuese të tij. Plot 28...

7 kombinimet ideale të shenjave që janë bërë për njëri tjetrin në shtrat

Nisur nga karakteristikat e çdo shenje ne kemi realizuar 7 kombinimet më ideale përsa i përket përputhjes seksuale. Se me kë harmonizoheni më mirë në...

Weather

Lajme

Sylë Tahirsylaj tregon për ndryshimet e motit, tregon se kur do të bie bora...

Eksperti dhe profesori i Meteorologjisë, Sylë Tahirsylaj, ka folur për motin që do të mbretërojë në Kosovë këto ditë. Tahirsylaj parashikon ulje të temperaturave gjatë...

Vetëvendosja vazhdon mobilizimin për protestën e së shtunës

Partia e Albin Kurtit po i vazhdon takimet me qytetarë në përpjekje për të siguruar pjesëmarrje sa më masive në protestën me moton “Një...

Ndryshim drastik i temperaturave

Javë me mot të ftohtë por kryesisht të kthjellët. Masa të ftohta ajrore nga Atlantiku verior, të paraprirë nga një front i ftohtë, do të...