Horoskopi 01 Prill

Dashi Xhelozia dhe qëndrimi juaj nuk do të ndryshojnë situatën. Dita, megjithatë, ju rezervon perspektivë të mirë për dashurinë, edhe nëse disa diskutime do t’ju...

Interesante: Njiheni fatin tuaj, sepse viti i lindjes ua zbulon të kaluarën, të tashmen...

Ju sjellim më poshtë disa të dhëna, që ndërlidhen me vitin e lindjes e që mund të thonë shumëçka për ju. Në kërkim të fatit...

Ju e dini vetë, por më mirë mos krijoni konflikte me këto shenja horoskopi

Sipas astrologjisë, disa shenja janë më agresive se të tjerat…. Dashi Dashi dallohet për kokërfortësinë, impulsivitetin dhe agresivitetin e tij. Nëse jeni në konflikt me një...

Pesë shenja horoskopi të cilat pas ndarjes i kthehen partnerit

Shenja në të cilën ndokush është lindur deri në një masë përcakton karakterin, madje edhe sa është romantikë në dashuri, në aventura, sa është...

Bëni shumë kujdes: Ju prezantojmë me 5 shenjat më xheloze të zodiakut!

Ku ka dashuri, ka dhe xhelozi’, është një ndër shprehjet më të famshme që e dëgjojmë shpesh, por a qendron e gjithë e vërteta...

Shenjat e zodiakut me dy fytyra!

Shenja juaj e zodiakut flet për pikat tuaja të forta, por aq edhe për dobësitë tuaja. Çdo shenjë e zodiakut paraqet një personalitet unik, plot...

Nuk kanë mëshirë, këto janë tre shenjat e horoskopit me shpirtin më të lig

Çdo njeri ka një anë të errët që e shfaq në situate të caktuara të jetës. Mirëpo ka disa njerëz që janë të mbushur me...

3 meshkujt më të padurueshme dhe të bezdisshëm të zodiakut

Në këtë artikull do të flasim për 3 shenjat e padurueshme mashkullore për çdo grua! Natyrisht, çdo përfaqësues i seksit më të fortë mundet,...

5 shenjat xheloze të horoskopit që do t’ua ”nxijnë” jetën

Aty ku ka dashuri, ka edhe xhelozi, por në rastin e 5 shenjave të mëposhtme të horoskopit xhelozia mund të shndërrohet dalëngadalë në një...

Horoskopi 27 Mars

Dashi Dita e sotme nuk do jete plotësisht e qete sot për juve qe jeni ne një lidhje. Here pas here mund te mos bini...

Weather

Lajme

Shefes së BE-së i vazhdohet mandati, qëndron në Kosovë edhe 20 muaj

Këshilli i Bashkimit Evropian ka zgjatur mandatin e Përfaqësueses Speciale në Kosovë, Nataliya Apostolova, deri më 29 shkurt 2020. “Mandati i Nataliya Apostolovës si Përfaqësuese...

VV dhe Policia ia ndalojnë hyrjen në NPB, kryeshefit Hajdar Hoxhës të PSD’së

Kanë vazhduar përplasjet në mes të Lëvizjes Vetëvendosje (VV) dhe Partisë Socialdemokrate (PSD) për Ndërmarrjen Publike Banesore në Prishtinë. Ushtruesit të detyrës së Kryeshefit...

Ky është gazetari serb që po e kërkon Vucic, jeton në Kosovë

Ivan Maksimovic’it, gazetar serb që jeton në Mitrovicën Veriore, i ka dalë problem me ligjin pasi ndaj tij është ngritur aktakuzë në Beograd. Por Maksimovic...