Asnjë postim për tu shfaqur

Lajme

Hoti i pret në Qeveri përfaqësuesit e Luginës së Preshevës

Kryeministri Avdullah Hoti ka pritur sot në takim në Qeveri përfaqësuesit e Luginës së Preshevës. Ky takim vjen një...

Veliu priti në takim ambasadorin e Hungarisë në Kosovë, flasin për situatën me Covid...

Ministri i Ministrisë së Punëve të Brendshme, z. Agim Veliu, priti në takim njoftues ambasadorin e Hungarisë në...

A do të hapen kufijtë me Maqedoninë e Veriut? Zemaj thotë se tash mund...

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj është takuar sot me zëvendësministrin e Shëndetësisë së Maqedonisë së Veriut dhe kanë...