Artistja Antigona Bajrami me Hi Babo drejt Bosnjës për të ndihmuar fëmijët

Ajo është një artiste e njohur por pa harruar edhe zemrën e madhe dhe humanizmin e saj. Po flasim për Antigona Bajrami...

Flutra Muriqi po vjen me një super bashkëpunim me Turabin

Artistja shqiptare Flutra Muriqi Kelmendi nuk do të ndalet. Ne mësojmë se po vjen me një super bashkëpunim me Turab Hajollin. Gjithashtu...

Këngëtarja Ela Muja feston ditëlindjen në Zurich

E bukur dhe fashion si gjithmonë edhe në këtë ditë të veçantë të saj. E kemi fjalën për këngëtaren Ela Muja...

Njihuni me shqiptarin Toni, trajnierin e kërcimit në Finlandë

Gjithmonë talenti i artistëve shqiptarë që megjithëse kanë lënë Kosovën e jetojnë larg po shkëlqen. Personazhi ynë është Meriton Berisha që...

Këngëtarja Anna e ndez me ” Pa mu”

Ashtu siç edhe u tha projekti më i ri muzikor nga këngëtarja bukuroshe Anna ka ardhur. Edhe këtë herë ajo vjen në...

Po vjen Anna me një super projekt, publikohet sonte

Pritjes po i vjen fundi pasi ne e kemi parë në ditët e fundit të vitit që shkoi bukuroshen këngëtare Anna në...

Njihuni me talentin Arber Beqiri, këngën e parë e këndon në shqip e gjermanisht

Një tjetër talent që duket se do të arrijë shumë jo vetëm në skenën shqiptare por edhe atë të huaj. Ky është...

Bleonah merr urimin më të bukur nga babai

"Urime ditëlindja e 18 zemra e babit edhe 100! Të don babi shumë e inshalla pret edhe shumë tjera të lumtura e...

Këngëtari Aurel Deda vjen me këngën më të re “Malli i Vendlindjes”

Aurel Deda këngëtari Mirditor i cili jeton bashkë me këngën, të cilën e këndon me pasion. Aureli që i vogël ka spikatur...

Këngëtari David Dreshaj shkëlqen me albumin festiv edhe në Bosnjë e Hercegovinë

Ai e mbylli vitin me një sukses unik, ndërsa me 27 dhjetor në vitin 2022 ai realizoi një super koncert në...