Vite më parë ishin në lidhje, Ledri Vula pëlqen këtë koment të Dua Lipës

Ledri Vula është njëri ndër reperët më të suksesshëm shqiptar. Ai madje ka raporte shumë të mira me artistet që tani gëzojnë famë ndërkombëtare, shkruan...

Feston ditëlindjen e zhveshur, Kallashi nuk i lë vend imagjinatës

Donjeta Kosumi ose siç njihet ndryshe Kallashi ka mbushur 24 vjeçe dhe këtë e ka treguar me fotot e fundit E gjitha lakuriq dhe me...

Pa sytjena në plazh, Françeska Jaçe vendos dorën në…

Plazhi është bërë vendi i preferuar i Françeska Jaçes. Këtë përshtypje na e ka dhënë pasi jemi duke e parë shpesh në vende të tilla,...

Albërie Hadërgjonaj:Dua partner të ri

Në intervistën e saj për Top Show Magazine, ajo rrëfeu për ish-bashkëshortin e saj dhe marrëdhënien me të. Por, në Thumb Albëria e ka tejkaluar këtë...

Ardit Gjebrea reagon ndaj vendimit të FIFA-s: Shaqiri e Xhaka nuk e treguan gishtin...

Ardit Gjebrea është këngëtar dhe moderator i dashur për publikun. Ai përmes një postimi në llogarinë e tij në Instagram, ka reaguar për vendimin e...

Do ta harroni Shkëndije Mujajn, kur të njoftoheni me motrën e saj

Këngëtarja Shkëndije Mujaj para pak minutash ka bërë publike një foto të re  Ajo në këtë foto shihet së bashku me motrën e saj...

Enca zbulon një fakt që s’e kemi ditur për të

Enca Haxhia është emër shumë i lakuar në shtypin rozë. Këngëtarja njihet për format bombastike trupore, të cilat nuk ngurron t’i ekspozojë në paraqitjet e...

Trim Jetullahu sqaron arsyen e ndërrimit të titullit të këngës së re

Trim Jetullahu është artist i pëlqyer për publikun. Ai së fundi ishte i ftuar në një instervistë për emisionin “Mirage”, i cili këtë të premte...

E lumtur buzë detit, shikoni si duket Xhensila në prag të lindjes

Vetëm pak ditë para lindjes këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka treguar barkun e saj të rrumbullakosur. Ndërkohë ajo është duke shijuar disa ditë relaksi dhe duket...

Luana me kostume popullore kosovare, shikoni si duket!

Moderatorja e njohur Luana Vjollca ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet me veshje popullore të Kosovës. Krahas këtij seti fotografik të veçantë...

Weather

Lajme

VV dhe Policia ia ndalojnë hyrjen në NPB, kryeshefit Hajdar Hoxhës të PSD’së

Kanë vazhduar përplasjet në mes të Lëvizjes Vetëvendosje (VV) dhe Partisë Socialdemokrate (PSD) për Ndërmarrjen Publike Banesore në Prishtinë. Ushtruesit të detyrës së Kryeshefit...

Ky është gazetari serb që po e kërkon Vucic, jeton në Kosovë

Ivan Maksimovic’it, gazetar serb që jeton në Mitrovicën Veriore, i ka dalë problem me ligjin pasi ndaj tij është ngritur aktakuzë në Beograd. Por Maksimovic...

16 arsye për të vizituar Kosovën sipas ‘Sweedishnomad’

Kosova është një vend i vizituar nga turistët e huaj por jo në masë të madhe. Por ueb-faqja, swedishnomad ka realizuar një shkrim të...