Flet Ceca: Ja si hynëm në Shqipëri me pasaporta false, me ndihmën e shqiptarit

Nga Bardhyl Berberi Si e investigoi ish-komisari Besnik Sana hyrjen e Arkanit në Tushemisht? Voal – Ceca, këngëtarja serbe  emri i vërtetë i së cilës është Svjetllana...

Ilda Bejleri për Jonida Vokshin: Moderatorja më e keqe, ç’ka ndodhur mes tyre?

E ftuar  në “Shiko kush luan”, Ilda Bejleri u bë pjesë e një loje ku duhet t’i përgjigjet pyetjeve në të kundërt duhet të...

Bukuroshja amerikane e ‘ka fiksim’ Neymarin, e dëshiron një natë me brazilianin në…

Modelja kaliforniane ka rrëfyer se ndjek ndeshjet më të rëndësishme të javës, zakonisht 2 ose 3 të tilla, ndërsa tregoi se ka njohuri të...

Premierë: Publikohet klipi i Botërorit me Era Istrefin, “çika jonë” na bën krenarë në...

Superylli shqiptar me famë botërore, Era Istrefi, ka publikuar videoklipin në bashkëpunim me Nicky Jam dhe Will Smith, që është edhe klipi zyrtar i...

Modelja më seksi ruse? Mbani larg gruan kur të shikoni atë… (VIDEO)

Është 24 vjeçe dhe mahnit me format trupore. Viktoria Odintcova nga Shën Petersburgu cilësohet një modelet më seksi ruse.

Gjelbrona i heq të gjitha, tregon gjoksin (FOTO)

Fotomodelja Gjelbrona Gashnjani ka treguar në foton e fundit më shumë se duhet Bukuroshja ka zgjedhur kësaj radhe që të del pa jelek derisa në...

Rrëfehet pornostarja italiane: Virgjërinë e humba 12 vjeçe në banjo me një…

Valentina Nappi, pornostare e njohur italiane gjatë një interviste ka folur për herën e parë që ka kryer seks. “Fakti se virgjëria është mësuar si...

Angela Martini tregon unazën e martesës dhe historinë e pabesueshme që fshihet pas saj

Në muajin dhjetor të vitit që lamë pas, papritur Angela Martini me anë të një postimi në Instagram dha lajmin se është martuar me...

Blogerja ruse që njihet si sozia e Angelina Jolie, shfaqet super seksi (Foto)

Regina Kova, apo siç njihet ndryshe si Risha Kova, është blogerja seksi ruse e cila njihet për ngjajshmërinë e saj me aktoren hollivudiane, Angelina...

Publikohet klipi “Çika çika” nga Ardian Bujupi dhe Xhensila

Këngëtarja atraktive shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka publikuar projektin e ri të saj. “Çika, Çika” titullohet projekti i ri i dyshes. Teksti është shkruar nga Endrit Mumajesi...

Weather

Lajme

VV dhe Policia ia ndalojnë hyrjen në NPB, kryeshefit Hajdar Hoxhës të PSD’së

Kanë vazhduar përplasjet në mes të Lëvizjes Vetëvendosje (VV) dhe Partisë Socialdemokrate (PSD) për Ndërmarrjen Publike Banesore në Prishtinë. Ushtruesit të detyrës së Kryeshefit...

Ky është gazetari serb që po e kërkon Vucic, jeton në Kosovë

Ivan Maksimovic’it, gazetar serb që jeton në Mitrovicën Veriore, i ka dalë problem me ligjin pasi ndaj tij është ngritur aktakuzë në Beograd. Por Maksimovic...

16 arsye për të vizituar Kosovën sipas ‘Sweedishnomad’

Kosova është një vend i vizituar nga turistët e huaj por jo në masë të madhe. Por ueb-faqja, swedishnomad ka realizuar një shkrim të...