Vëllai i këngëtares punon si kamarier edhe pse Rita Ora është milionere

Shqiptarja Rita Ora është një ndër këngëtaret më të paguara në Britani. Sipas “Forbes” ajo në llogarinë e saj bankare numëron 20 milion paund. Pavarësisht...

Luana dukej yll me këtë veshje, kur të mësoni sa ka kushtuar do vraponi...

Jo më kot ajo është një nga femrat më të ndjekura në rrjetet sociale si dhe një moderatore e sukseshme. Luana Vjollca gjithmonë ka rënë...

Xhakarta e “O sa Mirë”, mbreslënëse nga plazhi

Ajo është një prej aktoreve të preferuara nga seriali “O Sa Mirë”. Bukuroshja Arta Elezaj është shumë e pëlqyer për rolin e saj të Xhakartës...

Elgiti dhe Klea nuk përmbahen më, shikoni sa të dashuruar duken!

Më të dashuruar se kurrë moderatorja Klea Huta dhe kantautori Elgit Doda tashmë nuk ngurojnë t’a shfaqin në çdo çast lidhjen e tyre. Ka qenë...

Dua Lipa me rekord historik në Britani, “One Kiss” qëndron më gjatë se asnjë...

Superylli shqiptar, Dua Lipa, ka vazhduar me suksese të paprecedenta. Si asnjë artiste tjetër më herët, Dua ka arritur që për të shtatën javë të...

Enca me flokët kaçurrele si kurrë më parë (Video)

Këngëtarja Enca Haxhia ka bërë një postim të fundit, në Instagramin e saj. Në këtë video, ajo shihet me flokë pak më ndryshe seç e...

Aurela Hoxha provokon rrjetin, thuajse nuk mban asgjë veshur (FOTO)

Modelja e njohur shqiptare Aurela Hoxha ka befasuar me pamjen e saj super sensuale. Ajo ka ndarë në rrjetet sociale momente nga seti më i...

Modelja shqiptare që pozon tërësisht lakuriq, kërkon të martohet me Xherdan Shaqirin

Ndeshja e zhvilluar mbrëmë ndërmjet Serbisë dhe Zvicrës tërhoqi vëmendjen e të gjithëve. Rëndësi të madhe padyshim se kishte për popullin shqiptarë, pasi katër lojtarë...

U fut gabimisht në shtëpinë e Melania Trump, këngëtari shqiptar në telashe (FOTO)

Shumica prej nesh ndoshta kanë dëshirë që ta shikojnë një herë të vetme bashkëshorten e presidentit të Amerikës, Donald Trump. Nuk ndodh përditë që...

Ilda Bejleri shfaqet atraktive në stadium

Bukuroshja e ekranit, Ilda Bejleri, gjithnjë shfaqet atraktive. E lidhur me sportin, Ilda asnjëherë nuk heziton që të tregojë linjat trupore të saj. Ajo kësaj radhe...

Weather

Lajme

VV dhe Policia ia ndalojnë hyrjen në NPB, kryeshefit Hajdar Hoxhës të PSD’së

Kanë vazhduar përplasjet në mes të Lëvizjes Vetëvendosje (VV) dhe Partisë Socialdemokrate (PSD) për Ndërmarrjen Publike Banesore në Prishtinë. Ushtruesit të detyrës së Kryeshefit...

Ky është gazetari serb që po e kërkon Vucic, jeton në Kosovë

Ivan Maksimovic’it, gazetar serb që jeton në Mitrovicën Veriore, i ka dalë problem me ligjin pasi ndaj tij është ngritur aktakuzë në Beograd. Por Maksimovic...

16 arsye për të vizituar Kosovën sipas ‘Sweedishnomad’

Kosova është një vend i vizituar nga turistët e huaj por jo në masë të madhe. Por ueb-faqja, swedishnomad ka realizuar një shkrim të...