Orinda Huta i kthehet muzikës? Flet vetë këngëtarja!

Është një nga këngëtaret dhe moderatoret më të dashura shqiptare, por kohët e fundit e kemi parë t’i dedikohet më tepër televizionit. Megjithatë duket se...

3 vjeç i thonin të gjithë “çun”, por sot të gjithë i ngulni sytë...

Nevina Shtylla është një nga figurat më të reja në televizionet shqiptare. Ishte vetëm 16 vjeç kur u shpall “Miss Shqipëria 2010”. Ka luajtur rol...

Mbulohet Kallashi!

​Kërcimet “twerk” ishin specialiteti i saj, për këtë lloj kërcimi padyshim i vinin në ndihmë edhe asetet e saj... të pasme shumë të bëshme! Kallashi...

Muskuj, trup të skalitur dhe një dekolte shpërthyese, këngëtarja e njohur ‘djeg’ Instagramin (FOTO)

Anna Tatangelo ka publikuar në Instagram foto, ku tregon një dekolte shpërthyese dhe një trup të skalitur. Këngëtarja qesh në fotot e postuara dhe duket...

U vesh si Melania Trump, nuk do ta besoni sa kushton këmisha e Alketa...

Alketa Vejsiu mbrëmjen e kaluar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”,  u shfaq në skenë me një këmishë rozë dhe xhinse, të cilat...

Marina Fara shfaqet provokuese, këtë herë gjoksi sa s’po i pëlcet (FOTO)

Ajo tashmë njihet si një vajzë provokuese. Dhe tani siç di të bëjë vetëm ajo, modelja e “Instagramit“ Marina Fara ka publikuar disa imazhe...

Eni Koçi ‘ajros’ gjoksin, nuk e pret dot më verën

Këngëtarja Eni Koçi ka goditur me pamjen e saj më të fundit... Biondia sexy gjithmon zgjedh të vishet guximshëm dhe pse jo të vërë në dukje...

Ardian Bujupi shpëton për një ‘fije floku’ pa e shtypur makina gjatë xhirimeve të...

Përkushtimi i madh për ta sjell një videoklip profesional për pak sa nuk i kushtoj shumë Ardian Bujupit. Këngëtari i njohur ka publikuar një video...

Ndjekësi nuk e njeh Morena Tarakun, vjen reagimi i menjëhershëm i saj

Modelja Morena Taraku sot ka pranuar një mesazh që si ka shkuar në mendje që do t’i vinte ndonjëherë. Në të i është parashtruar një...

Kryeministri i Rusisë surprizon Elhaida Danin

Këngëtarja Elhaida Dani ndodhet në Rusi. Ajo është pjesë e shfaqjes ‘Katedralja e Parisit’ që luhet në Pallatin e Kremlinit. Elhajda ka një nga rolet...

Weather

Lajme

Shefes së BE-së i vazhdohet mandati, qëndron në Kosovë edhe 20 muaj

Këshilli i Bashkimit Evropian ka zgjatur mandatin e Përfaqësueses Speciale në Kosovë, Nataliya Apostolova, deri më 29 shkurt 2020. “Mandati i Nataliya Apostolovës si Përfaqësuese...

VV dhe Policia ia ndalojnë hyrjen në NPB, kryeshefit Hajdar Hoxhës të PSD’së

Kanë vazhduar përplasjet në mes të Lëvizjes Vetëvendosje (VV) dhe Partisë Socialdemokrate (PSD) për Ndërmarrjen Publike Banesore në Prishtinë. Ushtruesit të detyrës së Kryeshefit...

Ky është gazetari serb që po e kërkon Vucic, jeton në Kosovë

Ivan Maksimovic’it, gazetar serb që jeton në Mitrovicën Veriore, i ka dalë problem me ligjin pasi ndaj tij është ngritur aktakuzë në Beograd. Por Maksimovic...