Bëjnë jetë super luksoze, ja kush janë 15 femrat më të pasura në Tiranë!

Të famshme apo jo, të njohura mediatikisht apo të lëna në hije, këto janë 15 femrat që bëjnë një jetë super luksoze mes Tiranës...

Iva Aliko, filmohet me një mashkull që e kap nga gjoksi

Iva Aliko është bërë e njohur pas deklaratave të një viti më parë, kur pranoi se ishte dashnorja e një deputeti nga Kosova, teksa...

Enrique Iglesias bëhet baba, vijnë në jetë Lucy dhe Nicolas

Këngëtari i famshëm Enrique Iglesias është berë baba. Lajmin e konfirmojnë mediat latine te cilat thonë që ai dhe partnerja e tij Anna Kournikova...

Befason Geti, e krahason veten me Naim dhe Abdyl Frashërin

Y lli i Hip hop-it , Getoar Selimi gjithnjë befason me publikimet e tij.   Reperi i madh i skenës muzikore shqiptare ka vazhduar me publikimet...

Lidhja disavjeçare me vajzën e Topallit, Luiz Ejlli: Ishte si flluskë sapuni…

Marrëdhënia disavjeçare e Megi Topallit, vajzës së ish-kryetares së Kuvendit, Jozefina Topalli, dhe Luiz Ejllit, ka marrë fund prej disa muajsh tashmë. Si fillim,...

Arjan Çani: Më erdhi keq ta shihja Berishën në atë gjëndje dhe të poshtëruar

Arjan Çani ka komentuar zhvillimet e kësaj të hëne në parlament.   Ai ka thënë për Eni Vasilin, se i erdhi keq ta shihte Berishën në...

‘Tërbohet’ Iva Aliko, filmon veten me një mashkull që e kap nga gjoksi dhe...

Iva Aliko është bërë e njohur pas një deklarata që i habiti të gjithë. Rreth një vit më parë, biondja nga Vlora pohoi se...

Genta Ismajli rrëzohet sërish nga skena, ja VIDEO

Genta Ismajli është ndër këngëtaret e pakta e cila është mjaft energjike në skenën muzikore. Me talentin dhe pozitivitetin që sjell, shpeshherë ka bërë që...

Mediat e rajonit: Njihuni me Elionën, prezantuesja atraktive shqiptare

Eliona Pitarka është fotomodele shqiptare dhe prezantuese e njohur televizive, shkruan portali boshnjak klix.ba.   Bukuroshja ka lindur më 5 dhjetor të vitit 1990 në Tiranë,...

Nisin përgatitjet për hapin e madh, këngëtarja shqiptare po martohet

Ajo e zbuloi vetëm pak kohë më parë se ishte në një lidhje dashurie, ndërkohë që thuhet se ka nisur planet e mëdha për...

Weather

Lajme

Nxehet situata në Kuvend, Haradinaj: Marre ju koftë juve të LDK-së

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se nuk duhet t’i dhemb askujt që raporti i Bulliqit të mos jetë pjesë e marrëveshjes. Ai ka...

Avdullah Hoti i ashpër me Haradinajn: Lem të flas se boll fole ti

Shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së, Avdullah Hoti ka reaguar ndaj kryeministrit Haradinaj, i cili u tha se marre që LDK po kërkon heqjen...

Isufi: Nuk duhet të ketë hezitim të votohet edhe raporti i Bulliqit dhe marrëveshje...

Kryetari i Grupit Parlamentar të AAK-së, Ahmet Isufi, ka thënë se është arritur një marrëveshje që saktëson elementet që janë kundërshtuar në të kaluarën. Ai...