Emily Ratajkowski fotografohet në momente të sikletshme me bashkëshortin në rrugët e New Yorkut

Modelja e njohur Emily Ratajkowski dhe bashkëshorti i saj Sebastian Bear-Mçlard janë fotografuar së fundmi rrugëve të New Yorkut. Ata kanë dhuruar show për të...

Rita Ora sërish me poza të nxehta

Këngëtarja Rita Ora po vazhdon turneun e saj nëpër botë. Aktualisht është duke qëndruar në Spanjë, atje ku duket se po kalon mjaft mirë. Kjo vihet...

Publikohet foto e parë e Xhensilës pas lindjes

Xhensila Myrtezaj ka pak ditë që është bërë nënë. Ajo dhe aktori Bes Kallaku janë bërë prindër për herë të parë të një vajze që...

Dafina Zeqiri me pozë provokuese në bikini, vë sërish në fokus gjoksin atraktiv

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri po përgatitet që të rikthehet në tregun muzikor shqiptar me disa projekte. Këtë muaj, ajo solli këngën e re “Fuego”,...

Ky fëmijë në foto sot është këngëtare shumë e njohur në Kosovë

Këngëtarja e njohur, Mimoza Shkodra në profilin e saj në “Instagram”, ka postuar një fotografi të fëmijërisë së saj, më saktësisht kur ajo ka...

Zbulohet i dashuri i Elvana Gjatës, qenka djali i biznesmenit të njohur shqiptar

Prej gati 2 vitesh, Elvana Gjata po përflitet se është në një lidhje me një mashkull, identitetin e të cilit këngëtarja ka preferuar që...

Dua Lipa ndan disa momente të rëndësishme, gati për performancën e radhës

E bukur, e talentuar dhe me plot stil. Është kjo këngëtarja shqiptare, Dua Lipa e cila befason gjithnjë me paraqitjet e saj në koncerte të...

Presidenti Thaçi dekoron Era Istrefin me Medaljen Presidenciale

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka nisur takimin me këngëtaren Era Istrefi, të cilën sapo e dekoroi me Medaljen Presidenciale. Istrefi dekorohet me Medaljen Presidenciale...

Pas Erës, edhe Arilena Ara ‘çon’ në këmbë Rusinë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi javën e kaluar bëri mbylljen e Kampionatit Botëror "Russia 2018" me këngën zyrtare "Live it up", në bashkëpunim...

Kim Kardashian përfundon në gjyq, kjo është arsyeja

Superylli, Kim Kardashian ka përfunduar në gjyq. Ajo së fundmi nxori në shitje një parfum të ri të quajtur “Vibes” e që më pas u...

Weather

Lajme

Aktakuzat kundër krerëve të UÇK’së po i harton prokurori që ndoqi Mlladiqin e Millosheviqin

Mediumi gjerman Deutche Welle shkruan se prokurori britanik, Allan Tiger, do të punojë në ngritjen e aktakuzave për ish-komandantët e UÇK-së në Gjykatën Speciale....

Bennet: Prokurorët që kanë punuar me raportin e Dick Martyt kanë dështuar të ngrenë...

Zëdhënësi i Gjykatës Speciale për Kosovën, Chritofor Bennet, ka thënë se të gjithë prokurorët të cilët janë marrë me raportin e Dick Martyt që...

Mbishkrime tallëse ndaj Bahri Hysenit në murin e Fakultetit të Filologjisë

Disa mbishkrime të cilat përqeshin kryesuesin e ri të Këshillit Prokurorial të Kosovës (KPK), Bahri Hyseni, janë shfaqur këtyre ditëve në murin e ndërtesës...