Sabri Fejzullahu : ” Nuk e kam lehtë sepse ma din shpirtin Nera”

" Nuk e kam lehtë sepse Nera mi din dertet e çdo gjë, ma din shpirtin, sepse në momentin që zgjohem ajo...

Lajme

Nderohet ushtari i KFOR-it që humbi jetën, flamuri amerikan në gjysmështizë

Në sheshin “Bill Clinton” flamuri amerikan është ulur në gjysmë shtizë, për të nderuar ushtarin amerikan Alexander Blake Klass nga Willamina e...

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës me disa kredi: Jetojë me qera dhe nuk kam...

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Ilir Deda ka deklaruar pasurinë e tij për Agjencionin Kundër Korrupsionit. Deda nuk ka...

Moti sot, diell dhe vranësira kalimtare

Parashikimi i motit për sot. Masat e ajrit me presion të lartë të cilat kanë përfshirë vendin, do të...