Ceni Hollywood dhe Armando Sadiku në Spanjë bashkë për sportin

0
66

Ai është një personazh i njohur që bën shumë për artin e sportit e madje gjithmonë më të mirët e kësaj fushe ai i ka miqë dhe sidomos kur ata janë shqiptarë. E kemi fjalën për shqiptarin Ceni Hollywood të cilin e kemi parë ditë më parë në Spanjë këtë herë jo vetëm për pushime në plazh por dhe për ligën spanjolle e ka qenë së bashku me futbollistin talent Armando Sadiku i cili luan tash për FC Cartagena, ku para një jave ai shënoi golin kundër skuadrës Valencia duke ju sjellë 3 pikë klubit Cartagena , ndërsa ata të dy kanë ndjekur nga afër lojën Izrael-Shqipëti. Dy personazhet e njohur kanë biseduar edhe për sportin e futbollin ndërsa Ceni ka një këshillë për tranierin e kombëtares shqiptare që duhet ta ftojë sulmuesin Sadiku duke kujtuar se ishte ai që bëri e gola në Izrael në vitin 2017 ku edhe Shqipëria fitoi 3 me 0. Ndërsa sonte lutemi që Armando Sadiku të fitoj kundër klubit në vendin e parë në tabelë Deportivo Alaves në orën 21.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here