Çfarë po ndodhë me rrëzimin e Qeverisë, Glauk Konjufca flet në FRONTAL

0
38

Pas pak në emisionin Frontal në T7, mysafir do të jetë shefi i Grupit Parlamentar të Vetëvendosjes, Glauk Konjufca.

Mes tjerash, Konjufca do të flasë për mocionin e mosbesimit të paralajmëruar nga Lidhja Demokratike e Kosovës dhe përkrahjen që VV i ka dhënë.

Po ashtu, temë e bisedës do të jetë është deklarata e kryeparlamentarit Kadri Veseli për zotimin ndaj luftimit të korrupsionit dhe qëndrimin e opozitës për këto deklarime./E

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here