Cfarë suprize në dasmën e Bledian Ajroja me princeshën vajzën e këngëtares

0
69

Ai është një këngëtar simpatik dhe me zë të veçantë e ajo një vajzë e një prej këngëtareve të njohura. E sot ata të dy sapo janë martuar dhe mund të themi se janë çifti më simpatik e më i ri i estradës shqiptarr. E kemi fjalën për këngëtarin Bledian Ajroja dhe princeshën e zemrës së tij Leonita e cila është vajza e këngëtares Kumrije Mustafa. Ne ju sjellim vetëm disa foto nga dasma e tyre mjaft madhështore ku mësojmë se kanë kënduar të tetë motrat Mustafa, Shkurte Fejza e Gressa Behluli. Por qershia mbi tortë e atmosferës ka qenë ku çufti kanë kënduar një bashkëpunim me titull ” Nuse me tupan ” dhe nëse ende se keni dëgju këngën e keni më poshtë e ia vlen ta dëgjoni pasi ata të dy urojmë të sjellin shumë e shumë këngë pasi zëri ju shkon shumë, ndërsa nusja për herë të parë tregon edhe talentin e madh për muzikë. Kënga është punuar me melodi dhe tekst nga SAIA producent dhe mix & master Alsked Rrenja e video nga X- Creative e dekor nga Haideja. Ne ju urojmë çiftit jetë të lumtur dhe të mendojmë më shumë për këngë të reja së bashku.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here