Dështoi të vras vetën në vetaksident, ky i çmendur bën të paimagjinueshmen

0
66

Një person në Shën Petërsburg kishte vendosur domosdoshmërisht që më 29 maj të këtij viti ti jepte fund jetës së tij.

Ai ndonëse njëherë u vetaksidentua, nuk pësoi as edhe një gërvishtje, duke dështuar të arrij qëllimin, transmeton Indeksonline.

Pas kësaj, ai doli nga vetura dhe me nxitim kërceu nga një urë e lartë duke përfunduar i vdekur.

Një shofer me kamion doli menjëherë për të parë cka ndodhi me të, por tanimë ishte vonë, sepse i ndjeri kishte vdekur.

Departamenti i krimeve të rënda tani po heton nëse burri ishte i matur për të marr një vendim të tillë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here