Dezo ka gati një super projekt muzikor të ri

0
55

Tashmë ai ka në treg disa këngë djr vërtetë është një talent. E kemi fjalën për këngëtarin Dezo ku kemi një lajm të mirë pasi ai ka gati projektin më të ri muzikor. Ne mësojmë se kënga do të quhet “Zemër ku je ti” dhe ka realizuar klipin e saj e do të publikohet shumë shpejt kudo në platformat. Dezo ka publikuar edhe trailler e këtij projekti e ndërsa për më të rejat nga ai i mësoni duke e ndjekur në instagramin e tij me emrin dezoofficial_ . Duket se do të jetë një super këngë e të gjithë mezi po e presin.

https://www.instagram.com/reel/ClM_i0roHj7/?igshid=MDJmNzVkMjY%3D&fbclid=IwAR3ErPIoWNiLinzb-BeTckitwEXyB2gloh5OC8LdoCpmpL65cb3xFkKqF2I

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here