Dezo sjell një super këngë për fundvit

0
14

Dezo sjell njê super këngê pêr fundvit Artistët e shumtë shqiptarë e kanë mbyllur vitin me duete. Por të paktë janë ata që kanë ardhur veten me projekte muzikore. Edhe këngëtari mjaft simpatik Dezo e me stil ka dashur të vijë vetem në këtê fundvit. Kënga ka ardhur me një klip mjaft të pêrshtatur dhe quhet “Ku je” një thirrje e dedikim dashurie. Duket se Dezo ka ditur të godasë këtë fundvit me këtë projekt të ri muzikor e ku keni mundësi ta ndiqni në linkun më poshtë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here