E përdhunoi 6-vjeçaren — pedofilin e lidhin, e rrahin dhe më pas i vënë flakën

0
70

Një turmë ka djegur një pedofil të dyshuar të gjallë pasi u akuzua për përdhunimin dhe vrasjen e një vajze gjashtë vjeçare në Meksikë.

Mediat lokale e emëruan njeriun si Alfredo Roblero që u dhuna para se ta lyenin me benzinë dhe ti vinin flakën.

Ai ishte akuzuar për përdhunim dhe vrasje të një vajze të quajtur Jarid, e cila u raportua e zhdukur të enjten e kaluar përpara se trupi i saj të gjendej në një rrugë të nesërmen.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here