Ela Muja rikthehet më e fortë se kurrë me projektin e ri

0
63

E bukur e në top formë me ritëm e plot ngjyra është rikthyer këngëtarja Ela Muja me projektin e saj mê të ri. Kënga quhet ” Mas teje jam tu lujt” dhe ka një klip mjaft të bukur ku kënga vjen më kompaninë e Foleartist dhe për videon ka bashkëpunuar me produksionin e njohur Max Production. Mësojmë se Ela ka bashkëpunuar për muzikën me Granit Gashi ndërsa ajo vetë vjen si tekstshkruese dhe duket mjaft “in” me veshjen realizuar nga jelliclothing e duket se ajo tikthehet mjaft e fortë dhe me një super përkushtim. Këngën e gjeni në linkun më poshtë e padiskutim se do tju pëlqejë ndêrsa është shpërndarë në kanalin e vetë këngêtares.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here