Erdhi “Katile” nga Flutra Muriqi dhe Turab një hit i ri

0
6

“Katile” quhet projekti më i ri muzikor ardhur nga artistja Flutra Muriqi në bashkëpunim me Turabin. Kënga ështê mjaft e bukur dhe me një super kombinim duke siguruar se do të jetë një duet hit në muzikën shqiptare. Gjithashtu mësojmë se kjo këngë është punuar nga Nurtel dhe teksti shkruar nga Ghulo. Për këngëtaren Flutra Muriqi ky është projekti i saj i dytë muzikor. Ne ju ftojmë ta klikoni e ta dëgjoni në linkun më poshtë pasi vërtet është një super bashkëpunim.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here