Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja nisin ditën mbarë në ishujt Maldive

0
124

rmal Fejzullahu dhe Ariana janë ‘arratisur’ në Maldive për të shijuar një mot më të nxehtë.

Ermal Fejzullahu dhe Ariana bashkëshortja e tij pasi pritën vitin e ri me familjarët e tyre kanë ikur për në ishujt Maldive të shijojnë bukuritë natyrore në këtë vend përrallor, shkruan lajmi.net.

Çifti janë shoqëruar në këtë udhëtim edhe nga dy fëmijët e tyre.

Pak më parë dyshja kanë ndarë disa imazhe dhe video në Instagram ku shihen duke bërë mëngjes në një barkë në mes të detit.

“Një mëngjes si ky”, ka shkruar Ermali teksa shihet pran bashkëshortes, Ariana. /Lajmi.net/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here