Flet apo nuk flet shqip Chiara Ferragni, Olti Curri i jep fund kësaj dileme (FOTO)

0
44

Rrjetet sociale u pushtuan me shpejtësi nga një video e cila u bë virale, ku në të cilën blogerja e famshme Chiara Ferragni dyshohej se i fliste vogëlushit të saj në gjuhën shqipe teksa e ushqente.

Ndoshta ju e dëgjuat keq ose nuk e kuptuat si duhet, por është blogeri Olti Curri i cili ka menduar ti japë zgjidhje kësaj ngjarje.

Për të gjithë dilema qëndron në pikën: “A di Chiara Ferragni të flasë shqip ose a e kupton gjuhën shqipe?”

Ka qenë një koment publik i një fansi në të cilin shkruhej: “Kur bën lek dhe me lanolinat e çunit, dua një fëmij tani!”, që blogerja e famshme i ka dhënë like dhe Olti këtë e ka treguar me një imazh të postuar në Instastory.

Kjo i ka dhënë fund dilemës, Chiara Ferragni kupton shqip.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here