Flutra Muriqi po vjen me një super bashkëpunim me Turabin

0
13

Artistja shqiptare Flutra Muriqi Kelmendi nuk do të ndalet. Ne mësojmë se po vjen me një super bashkëpunim me Turab Hajollin. Gjithashtu mësojmë se kënga është punuar nga hitbërësi Nurtel e me tekst nga Ghulo. Patjetër që ky projekt do të vijë shumë shpejt me një klip dhe do të jetë një super baladë. Pas projektit të saj të parë ” Dashni ” që u prit mjaft mirë ky do të jetë projekti i saj i dytë ku mezi po pritet edhe nga ndjekësit e saj të shumë kudo.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here