Freskoni pamjen tuaj: Ngjyrat e flokëve që do të bëhen trend gjatë vjeshtës

0
23

Kur një grua ndryshon ngjyrën e flokëve, pothuajse ndryshon edhe jeta e saj.

Ngjyra të ndryshme ju ndihmojnë të rifreskoni pamjen tuaj, të forconi tipare të caktuara të fytyrës tuaj dhe madje edhe të zvogëloni moshën tuaj dhe të dukeni më e rë, pa pasur nevojë për operacione plastike.

Në këtë artikull do të gjeni disa nga ngjyrat më në trend për këtë vjeshtë, që do dukeni ‘cool’ dhe reprezentative, raporton “Bright Side”.

Ngjyra e kuqe dhe e lehtë portokalli

Përsëri këto dy ngjyra nuk do dalin nga moda, dhe po konsiderohen përsëri si trend.

Ngjyrë qumështi apo e njohur si ‘Milk Tea”

Bionde luleshtrydhe

Koral

E zezë intensive

Bionde ‘platinum’

Bionde në të kafe. /Lajmi.net/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here