Gazetarja midis Beogradit përmend UÇK-në

0
36

Gazetarja midis Beogradit përmend UÇK-në

Në Beograd ka nisur dje Festivali “Mirëdita, Dobar Dan!”. Atje po qëndron edhe ekipi i emisionit “#Gjesi” duke përcjell nga afër të gjitha zhvillimet.

Në një lidhje direket sot nga Beogradi, gazetarja Syzana Hajradini, ka treguar për gjithë mbarëvajtjen dhe provokimet në të cilat kanë hasur.

E derisa ka shëtitur nëpër rrugët e Beogradit, ajo ka përmendur edhe UÇK-në.

Në fund në videos mund të shihni këtë moment dhe të kuptoni se çfarë krahasimi i kanë bërë serbët atje UÇK-së.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here