Gili sot feston ditëlindjen, kjo është mosha e saj

0
33

Sot është ditëlindja e Gilit.

Fevzije Konushevi-Berani e njohur në publik më mirë me nofkën Gili, sot ka një arsye më tepër që të festoj gjatë gjithë ditës, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja shumë e dashur për publikun sot ka ditëlindjen dhe ka mbushur 54-vite jetë.

“Sot ditëlindja ime”, ka shkruar Gili pranë një postimi në Instagram aty ku edhe ka pranuar urime të shumta.

E martuar me Ilir Beranin Gili është nënë e dy fëmijëve – djemve, Roberit dhe Redonit gjersa është e njohur për një numër të madh të hiteve.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here