Haziri: Gara në Gjilan është mes meje dhe një grupi të Vetëvendosjes

0
32

Kandidati i LDK’së për kryetar të Gjilanit, Lutfi Haziri tha se po bën garë në këtë komunë me një grup të VV’së. Ai përmendi edhe kryeministrin Albin Kurti i cili sipas tij kishte deklaruar se “të gjitha programet do t’i vazhdoj por me Alban Hysenin më lehtë”.

“Ne kemi shter debatin për një muaj me të gjithë kandidatët dhe kemi pasur hapësirë dhe kohë me debatuar me qytetarët, me i ballafaquar programet”, thotë Haziri në emisionin Pressing në T7.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here