Historia e skandaleve të Dardan Berishës: E pështyu gjyqtarin, shkelma dhe përplasje me bashkëlojtarët

0
15

Dardan Berisha po vazhdon me sjellje jo-sportive në palestrat basketbollistike.

Një nga basketbollistët më të mirë që ndonjëherë ka pasur Kosova, qëllon të jetë edhe nga më ‘kokëçarësit’ – veçmas për klubin aktual, Prishtina.

Dardani shquhet për disa përplasje me bashkëlojtarët e tij në karrierën me klubin kryeqytetas, që kur u transferua nga KB Peja, shkruan Gazeta Olle.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here