Jeni gati për Kaltrina Gosalci, potpuria e saj në bashkëpunim po vjen

0
49

Ajo çdo ditë po shkëlqen në skenën e muzikës dhe tashmë është bërë për një kohë fare të shkurtër një emër i njohur. Projekti i saj i fundit një super baladë me titull “Je largu ” që po pritet mjaft mirë por tani ajo po vjen me një super potpuri. Jemi duke folur për këngëtaren Kaltrina Gosalci ku për pak ditë në bashkëpunim me Shpat Kasapin ajo do të na sjellë një super potpuri ku producent i këtij bashkëpunimi është Agon Neziri. Kaltrina tashmë do të vërtetojë se është gati për të kënduar edhe nëpër dasma e ahengje familjare ndërsa shumë shpejt ne do tju sjellim edhe këtë potpuri nga dyshja që e kanë realizuar në programet e produksionin muzikor për programet e fundvitit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here