Jeni gati për projektin e ri nga artistja Mera Zymeri

0
26

Një artiste që punon e qetë e larg skandaleve e që mbi të gjitha e duan të gjithë, i madh dhe i vogël. Kjo është këngëtarja e ëmbël e muzikës shqiptare Mera Zymeri ku mësojmë se kur ishte në Kosovë gjatë verës ka realizuar dhe një këngë të re ku do të vijë shumë shpejt me videoklip. Kënga do të quhet ” Shyhreti i dasmës” me tekst nga Petrit Sefaj, muzikë nga Egzon Bajraliu e orkestrim nga Artan Mezini. Të gjithë mezi e presim këtë këngë që pritet të publikohet me një super klip.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here