Ka ardhur një super duet nga Nico dhe Gega

0
54

Një super këngë sapo ka ardhur dhe quhet ” Nuk o fer”. Dhe vetëm për pak orë klipi dhe kënga ardhur nga Nico dhe Gega ka marrë mjaft pëlqimi. Artisti shqiptar Nico edhe këtë herë për këtë projekt ka bashkëpunuar me producentin Nurtel e drejtori i vides mjaft të përshtatur është Luz Palokaj. Mësojmë gjithashtu se të gjitha punêt dhe muzikën e Nicos e gjeni në kanalin e tij zyrtar në Youtube, ndërsa pas kësaj kënge flitet se ai do të vijë me një tjetër super bashkëpunim që duhet të presim edhe pak. Teksa presim për suprizën e rradhës nga ai ju ftojmë të klikoni e të dëgjoni projektin e tij më të ti në linkun më poshtë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here