Kaltrina Gosalci dhe Shpati sjellin potpurine me te bukur per kete fundvit

0
45

Sapo ka ardhur potpuria më e bukur e fundit te vitit dhe quhet “Dasma Shqiptare”. Eshtë fjala për këngëtaren e talentuar Kaltrina Gosalci ku së bashku me këngëtarin Shpat Kasapi kanë sjellë këtë super potpuri që do të jetë me plot bindjen më i bukuri duet. Ndërsa Kaltrina pasi ka realizuar disa super baladë tregon se është e zonja të këndojë edhe potpuri dhe zhanre të tjera të cilat tregojnë aftësitë e saja vokale. Kështu si duket artistja është gati për gëzimet familjare. Për këtë potpuri mësojmë se producent dhe tekstishkrues është Kreshnik Avdiu, instrument Agon Neziri e video nga Sunset Film dhe publikuar nga Fole. Projekti është publikuar në faqen e vetë Kaltrinës në kanalin youtube dhe mund ta dëgjoni dhe shihni në linkun më poshte.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here