Këngëtari David Dreshaj vishet dhe uroi kështu për Festën e Flamurit

0
24

Jemi mësuar ta shohim sa romantik e sa modern por me super projekte e plot hite. Por këtë herë artisti David Dreshaj ka mahnitur ndjekësit e tij në rrjetin social gjatë mbrëmjes së 28 Nëntorit ku ka veshur rrobat kombëtare, e duket jo vetëm si një Malësor tradicional por edhe mjaft fisnik e simpatik. Davidi ka marrë mjaft komente të mira ndërsa ka dashur veshur kështu e ta urojë festën e madhe të shqiptarëve Ditën e Flamurit, ku përveç rrobave kombëtare ai ka postuar edhe flamurin e duke bërë shqiponjën krenare me duar. Ne ia këshillojmë që në ndonjë projekt të rradhës nëse ndonjë këngë do të ketë nota patriorike patjetër të vishet kështu pasi i shkojnë shumë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here